7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Demirören'in "Şikeci" mantığı!

Trabzonspor'un emeklerinin ve kupasının çalınmasıyla başlayan 3 temmuz sürecinde şikecilere kol kanat geren TFF başkanı Yıldırım Demirören bir kez daha art niyetini gözler önüne serdi. Fenerbahçe'yi kurtarabilmek adına her türlü manevrayı yapan Demirören

Spor 08.04.2014, 11:19
Demirören'in
Trabzonspor'un emeklerinin ve kupasının çalınmasıyla başlayan 3 temmuz sürecinde şikecilere kol kanat geren TFF başkanı Yıldırım Demirören bir kez daha art niyetini gözler önüne serdi.
 
Fenerbahçe'yi kurtarabilmek adına her türlü manevrayı yapan Demirören şikenin üstünün kapatılmasının en doğru yol olduğunu savundu. Hırsızlığı ve şikeyi koruyan ancak hakkı yenileni görmekten aciz olan Demirören bir tv kanalında yaptığı açıklamada  "Ben Sadri başkana haklıysan kupanı alırsın dedim. Kurullar karar verirse... Benim şike konusunda kişisel kanaatim olamaz. Bir sene evvel 'Konu kapandı' dedim. 3 Temmuz olayı bitmiştir. Milli takım gidemeyecekti, 10 takım gidemeyecekti. Bunu olumlu tarafından alalım, bitti. Kapatmak en doğrusudur. " ifadelerini kullandı.
 
"Konu kapanmıştır" diyebilme cesaretini gösteren Demirören bu sözleriyle UEFA'yı da tanımadığını resmen ilan etmiş oldu. Bilindiği gibi UEFA'nın son yayınladığı 11 madde içerisinde şikeye kesinlikle tahammül edilmeyeceğini belirtmişti. Bu açıklamaların ardından Trabzonspor yönetiminin de nasıl bir tepki vereceği merakla bekleniyor.

Yorumlar (12)
yaşar samancı 8 yıl önce
o kupa trabzona gelecek.... fenerde cezasını çekecek....bunu hem sen hemde fener görecek....bundan hiç şüphen olmasın....uefa fenere samandırada mangal yaptı diye ceza vermedi...şike yaptı diye verdi.bundan sonra hiç bir büyük takıma şikeden ceza veremez oluruz...benim endişim yok ama korkum bu süre uzaması.

demiröreni oraya bir mantık getirdi ve istediğini elde etti .... tabi şimdilik ....
hasan hisoğlu 8 yıl önce
Trabzon taraftarları kendilerini dev aynasında görüyorlardı bu şike olayı ile gerçek yerlerini öğrenmiş oldular.bak hak ettikleri şampiyonluğu alamadılar.neden çünkü birliktelik beraberlik yoook.
numan altuntaş 8 yıl önce
olan trabzonspor dışında yaşayan biz trabzonlu ve trabzonsporlulara oluyor, yırtındık ama olmadı, gereken cevabı camia olarak veremedik veremiyeceğiz de bu gidişle...
misafir. 8 yıl önce
Fenerbahçe camiası bize birlik beraberlik, camia nasıl olur bize öğrettiler gösterdiler, şimdi sen oyları başbakana veriyorsun kupayı tüpçüden istiyorsun, buna ancak kargalar güler
hasan yener 8 yıl önce
Trabzon halki kupayi istemedigini ts nin zerre umurlarinda olmadigini secimlerde gosterdi zaten..bencede gecti borun pazari surun esegi nigdeye..
Ali Han 8 yıl önce
biz kupayı hak etmedik..çünkü, elimizden alanların peşine düştük..onlar da vermediler..yalandan ağlamayı bırakalım...
ahmet şahin 8 yıl önce
Şike ve UEFA'ya sahte belge sunmaktan sabıkalı bir kulübün başkanı sözde türk futbolunu temizlemek için atandığı koltuğun hakkını veriyor. BJK tüpçü yüüznden iki yıl Avrupa'dan kovuldu. Tilkiyi kümese bekçi yapmışız. Utanmaz, arlanmaz, utanacak yüz yok.
kolebiza 8 yıl önce
istanbul takımları hatta amatör kümeye kalana kadar şahısların pis paralarını akladıgı yerler olmuşken futbol kulüpleri adaletten bahsetmek hak talep etmek futbol yetenek spor bunlardan bahsetmek çok saçma
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@