banner526

banner533

banner513

Demirören'den şok iddialar

20 YILDIR ÜZERİMİZE OYUN OYNANIYOR""Burada söyleyeceklerim sadece G.Saray maçıyla ilgili değil. Son 20 yıldır sistemli olarak Beşiktaş üzerine oynanan oyunlarla ilgilidir. Bunlar 2 perdedir."  "RAKİPLERİMİZE GÖNDERİLEN ARABALARI HATIRLAYIN""Birincisi şamp

Spor 26.12.2008, 15:53
Demirören'den şok iddialar

20 YILDIR ÜZERİMİZE OYUN OYNANIYOR"

"Burada söyleyeceklerim sadece G.Saray maçıyla ilgili değil. Son 20 yıldır sistemli olarak Beşiktaş üzerine oynanan oyunlarla ilgilidir. Bunlar 2 perdedir."
 
"RAKİPLERİMİZE GÖNDERİLEN ARABALARI HATIRLAYIN"
"Birincisi şampiyonluklarımızın engellendiği şerefli ikincilikler dönemidir. Rakiplerimize gönderilen arabaları hatırlayın. Tek bir golün şampiyonu belirlediği dönemde Van'da voleybol oynanan Ankara'da basketbol skoruyla biten maçları hatırlayın. Yayın gelirlerinin bu kadar yüksek olmadığı, şampiyonlukların ekomomik değil manevi olduğu dönemlerde şampiyonluklarımız engellenmiştir."
 
"BAZI ÇEVRELER BİZDEN RAHATSIZ"
"Ama en mühimi 2. perdedir. 105 yıllık tarihi olan Beşiktaş Kulübü, Sayın Seba döneminde tesisleşme atılımına başlamış, Sayın Bilgili döneminde kurumsallaşmış ve benim dönemimle  Fulya projesi ile güçlenen ekonomik yapı bazı çevreleri rahatsız etmiş ve engelemeler başlamıştır. 101. yılda 8 puan farkla liderken başlayan dönemi ve Samsunspor maçını hatırlayın."
 
"2004'ten beri 3 büyük değil 2 büyük var yalanı zihinlere yerleştirilmeye çalışılıyor. Bu oyun sadece Beşiktaş'a karşı sistemli biçimde oynanıyor. Camiamız bu gerçeği görmelidir. Camiamız merak etmesin. Bu oyunu bozacak olan da biziz."

Beşiktaş'ın 21 yıl öncesinden başlayan "hain bir senaryonun" hedefi olduğunu savunan Demirören, "Bizi kolay lokma sananlar Beşiktaş'ın ne kadar büyük olduğunu görecekler" diye konuştu.

"GÜÇLENECEK EKONOMİK YAPIMIZ ENGELLENDİ"

Sözlerine "Büyük Beşiktaş camiasına seslenmek için karşınızdayım.. Söyleyeceklerim sadece Galatasaray maçı için değil. Son 20 sene öncesine kadar dayanan hakem hataları için ve üzerimize oynayan oyunlar için açıklama yapacağım” ifadesiyle başyalan Demirören, “Van'da voleybol kuralları ile oynanan, Ankara'da basket maçı skorları hatırlatan maçları anımsayın. Şampiyon olmanın ekonomik değil manevi olduğu ortamlarda şerefli ikincilikler yaşadık” diye konuştu.

105 yıllık kulüp tarihinde Beşiktaş'ın Seba zamanında ekonomik değerini bulduğunu, Serdar Bilgili zamanında kurumsallaştığını dile getiren Demirören, “Benim zamanımda yapılacak Seba Projesi ile birlikte güçlenecek ekonomik yapı engellenmiştir. 8 puan önde olduğumuz dönemlerde de ligin tatsız olduğu gerekçesiyle, Samsunspor maçından itibaren elimizden alınan şampiyonluğumuz.. Bu gerçekleri görmemiz gerekmektedir.." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (7)
Chief 12 yıl önce
Türkiye Liglerinde Hic bir takıma TrabzonSpor kadar oyun oynanmamıstır . Kimse bundan bahsetmiyor tabi isinize gelmior . ßence Gs haketti ve bjk macını aLdı . Keske bize yapıLanLar hakkında da cıkıp bi konusan oLsa . Lobimiz kuvvetLi olsa nerdeeee !!!
ofluyattara 12 yıl önce
geçen gün ligtvde şansal büyükanın (dobra dobra) adlı programını izliyorum ordaki konuşmaları izleyip delirmemek elde degil diyoki şansal şuana kadar ligde hakem hataları olmuştur dogru ama hiçbirinde art niyet yoktu sadece bi maç hariç o maçta trabzonspor maçı hakem trabzonsporun kazanması için herşeyi yaptı diyo hey ALLLAHTAN korkmaz herif fener elle attı aldı 3 puanı iptal ettigi golü korkudan tekrar verdi bunda art niyet yok bizim maçta art niyet var he sen ve senin gibiler oldugu sürece benim trabzonspor askım yüz kat daha artıyo kötü olan taraf ömer güvenç diyoki şansala sadri şener hafta içi agladı eskişehir macını trabzona emzik olarak verdiler burdan taraftarımıza yönetimimize sesleniyorum sizde bunları izleyip sessiz kalıyosanız yazıklar olsun size ben hayatımda bu kadar adi insanlar bir arada toplanmış olarak görmedim sözüm ligtvye ondan sonra konusuyolar niye trabzonspor şampiyon olamıyo diye benim kazandıgım bitane onurlu şerefli şampiyonluk digerlerinin kazandıgı bütün şampiyonluklara bedeldir NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DİYENE!!!
eray 12 yıl önce
ya arkadaslar bu adam hal ,hareket ve söylemleri ile besıktas gıbı güzide bir kulubün başkanlığina yakışmıyor... derhal istifa etmesi lazım...
builder 12 yıl önce
aynn katılıyorum..bu trabzon düşmanları idareci olduğu sürece bize şampiyonluk yok arkadaşlar..trabzonum es es maçını hakkıyla kazanmıştır..tmm cale ve colmana kırmızı kart verilebilirdi ama kaybettiğimiz 7 puanıda kazanabilirdik...bizim lobimiz kuvvetli olsa biz hersene en az 2. oluruz..ama bizi 2.lik değil şampiyonluk keser ancak.futbol dünyasında nefret edilecek çok insan geliyor bunlardan biri kazım kanattı ve gereken cevabı saygı duruşunda aldı..bunlarda aynı olcak.ayrıca demirörenin konuşmasında bi yer var ve çok sinir oldum..diyorki biz başkaları gibi federasyona yürümeyiz..biz federasyonu yakıp yıkmadık ona dua edin..oraya kadar gitmişken 25 yılın hesabınıda sorabilirdik..NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DİYENE..
hüser 12 yıl önce
ben seyretmedim ama oflu yattara arkadaşın söyledikleri yorumlar lig tvde yapıldıysa yönetim bunların cevabını nasıl vermez.bunlar ne yorumlardır.fener tepetaklak giderken hakemler tamamen bariz hatalarla feneri ipten alacaklar ve sansal büyüka denen ...... trabzonsporun puanına laf edecek öylemi.ya bir yönetici herkesin tv başında olduğu bir saatte televizyon ekranına cıkıpta şunların ağızlarının payını veremiyormu,bukadarmı aciziz.delirmemek elde degil ya...
suat bayraktar 12 yıl önce
tamam biz bağırdık çağırdık,niçin? adalet için.biz adalet istiyoruz dedik adaletsizlikten pay istiyoruz demedik.Ne oldu? Biz haklı çıktık.hakem trabzonu yendirmek için sahaya çıkmış yani art niyetli.eee art niyetli işte.demek hakemler art niyetli olabiliyormuş.Bülent tuncay,çağdaş ergin,ahmet çakar, erman toroğlu!! hani hakemler art niyetli değildi.biz böyle maç yönetilmesini istemedik biz adalet istedik.adaletsizlikten pay verip bizi kendinize benzetmeye çalışmayın.Gerçi size ne desek hayretmezde işte.
themask 12 yıl önce
geçen sene aziz yıldırım demişti biz sahada oynamaya çalışıyoruz bizi farklı işler yapmaya mecbur etmeyin demişti geçen sene GS sampiyon olduktan sonra sanırım aziz başkan sahada değil başka yerde oynuyor artık...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@