7m

uzungöl yayla otel

Davanızda haklısınız!

Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Yıldırım Demirören ile Trabzonspor Kulübü eski başkanı Sadri Şener geçtiğimiz günlerde İstanbul havaalanında karşılaştı. Sohbet ile ilgili konuşan Sadri Şener Demirören’in kendisine ‘ Davanızda haklı olabilirsiniz. Geldi

Spor 26.03.2014, 11:18
Davanızda haklısınız!
Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Yıldırım Demirören ile Trabzonspor Kulübü eski başkanı Sadri Şener geçtiğimiz günlerde İstanbul havaalanında karşılaştı. Sohbet ile ilgili konuşan Sadri Şener Demirören’in kendisine ‘ Davanızda haklı olabilirsiniz. Geldiğimiz noktada bunu gösteriyor. Ancak bazı gerçekleri sende biliyorsun. Bunu yapacak güce ve ortama sahip değiliz. Ne demek istediğimi anladın! Ver desinler bakalım ne oluyor’ dediğini anlattı.
 
Başbakan hiç değinmedi
 
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dünkü Trabzon mitinginde Trabzonsporlular’ın taleplerine yine cevap vermedi. Konuşmasında 2010-2011 sezonuna ilişkin devam eden şike sürecine dair hiçbir konuya değinmeyen Erdoğan platforma Trabzonspor atkısını boynuna takarak çıktı ama Bordo-Mavili taraftarların duymak istediği sözleri söylemedi. Trabzonsporlular, bir kez daha hayal kırıklığı yaşadılar.
 
TFF’nin vermiş olduğu adaletsiz kararın ancak siyasi otoriteyle değişebileceğine inanan Bordo-Mavili taraftarlar Başbakan’ın Trabzon’daki tutumundan sonra ise bir kez daha umutlarını ertelediler. Başbakan Erdoğan’ın dünkü mitinginde Trabzonspor’a dair sarf ettiği tek cümle ise yeni stat konusu oldu. Kupa yerine Akyazı Projesi’nden bahseden Erdoğan, yeni stat için yaklaşık 2 yıllık süre verdi.

Yorumlar (24)
ahmet şahin 8 yıl önce
Kupayı verecek kişi belli. Hala Fenerle uğraşmak Demiröreni suçlamak saflık. Demirören de talimatla seçilmiş birisidir sonuçta. Çalınan şampiyonluklar 10 tane Akyazı ederdi. İtibar her şey geçip gitti.
ali 8 yıl önce
Sözün tamamı deliye söylenir. Ampulle aydınlanan Trabzonspor taraftarı düşünsün.
numan altuntaş 8 yıl önce
trabzonspor taraftarı mı yoksa! ya susacaksınız ya da gereğini. göreceğiz!
hasan yener 8 yıl önce
Nerdesiniz aktroller..
sungur aslan 8 yıl önce
Dün AKP mitingine 60 bin kişi katıldı diye sevinen, hava atan ve kendince hayaller kuran arkadaşlar bu habere ne diyecekler acaba? ama şunu biliyorum ki Trabzon halkının ancak %20 luk kısmı için TS önemlidir. diğer herkes particilik peşinde. TS kimsenin umurunda değil. o yüzden tıpış tıpış oylar yine verilecek. fazlada uzatmanın manası yok. böyle taraftara böyle adalet verilir ancak
harun eski 8 yıl önce
hem trabzonsporluyum diyceksin hemde trabzonlunun haklarini calanin mitingide boa göstereceksin bunasil traftarlik bu ne iki yüzlülük böyle demekki makarina paketi trabzonspordan daha önemli.
tarık buğra 8 yıl önce
muhalefet boş yere sinekten yağ çıkarmaya çalışmasın.sizlerin partilerinizin genel başkanlarının da trabzonsporumuz karşısında tavırları ortada.kupa başbakanda değil tff de.almasını bilmiyorsan başkasına laf etmeyceksin.hem siyaset spora karışmasın diyorsunuz hemde kupayı başbakanın vermesini bekliyorunuz.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.sizin derdinizin kupa falan olmadığı apaçık ortada.
misafir. 8 yıl önce
Trabzonsporun emeğinin üzerinden oy devşirmek isteyenler vermeyin diye baskı yapıyor, Fenerbahçe hakkımızı çalmış, Trabzonsporu Trabzonu kim sevmiyorsa mutlaka Fenerbahçelidir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@