7m


7m

hyundai

Ç.Rizespor'da istifa kabul edidli

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da, kulüp başkanı Abdülkadir Çakır, daha önce istifa ettiğini bildiren futbol şube sorumlusu Yusuf Turanlı'nın istifasını yönetim kurulu olarak kabul ettiklerini bildirdi. Çakır, kulüpte futbol şube sorumlusu

Spor 14.09.2008, 16:23
Ç.Rizespor'da istifa kabul edidli
Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da, kulüp başkanı Abdülkadir Çakır, daha önce istifa ettiğini bildiren futbol şube sorumlusu Yusuf Turanlı'nın istifasını yönetim kurulu olarak kabul ettiklerini bildirdi.

Çakır, kulüpte futbol şube sorumlusu olarak görev yapan Turanlı'nın bir süre önce görevinden ve yönetim kurulundan istifa ettiğini açıkladığını anımsattı.

Daha sonra toplanan yönetim kurulunun, Turanlı'nın istifasını kabul etmediğini ve bunu kendisine bildirdiklerini ifade eden Çakır, “Ancak Turanlı, kararından vazgeçmedi. Bunun üzerine yönetim kurulu olarak tekrar yaptığımız değerlendirme sonucunda, Turanlı'nın istifasını kabul ettik. Turanlı'ya bugüne kadar kulübümüz için özveriyle çalışarak yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Çakır, Turanlı'nın istifa etmesine rağmen her zaman yanlarında olacağı ve desteğini esirgemeyeceğinin bilincinde olduklarını dile getirerek, Turanlı'ya bundan sonraki yaşamında başarı diledi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@