banner526

banner533

banner513

Ç.Rizespor hocasını buldu

Çaykur Rizespor Metin Diyadin'den boşalan Teknik direktörlük sorununu Suat Kaya ile çözdü. Suat Kaya Rizespor ile 1,5 yıllığına sözleşme imzaladı.Çaykur Rizespor'un, hedefi olan bir takım olduğunu belirten Kaya, ''Bu hedef doğrultusunda anlaşmaya vardık.

Spor 05.01.2009, 20:32
Ç.Rizespor hocasını buldu

Çaykur Rizespor Metin Diyadin'den boşalan Teknik direktörlük sorununu Suat Kaya ile çözdü. Suat Kaya Rizespor ile 1,5 yıllığına sözleşme imzaladı.

Çaykur Rizespor'un, hedefi olan bir takım olduğunu belirten Kaya, ''Bu hedef doğrultusunda anlaşmaya vardık. İnşallah yarından itibaren çalışmalarımıza başlayacağız. Çaykur Rizespor'u layık olduğu Süper Lig'e tüm camianın desteğiyle taşıyacağız'' dedi.

Antalya'ya giderek kampa katılacağını ifade eden Kaya, ''Hedeflerimizin ve beklentilerin bilincindeyiz. Futbolcu arkadaşlarımızla yarın ilk toplantımızı yaparak hedeflerimizi anlatacağız. Bu doğrultuda, ayrılacak veya takıma katılacak olan futbolcu arkadaşlarımız olacak. Futbolcu kardeşlerimizle görüşmelerin ardından transfer netlik kazanacak'' diye konuştu.

Kaya'nın, futbolcularla yapacağı görüşmenin ardından 1'er savunma ve orta alan oyuncusu transferi isteyebileceği öğrenildi.

Yorumlar (3)
kusto 12 yıl önce
bence yanlş yapılmış hoca seçim rizespor a daha kaliteli hoca yakışırdı rize içi hayırlı olsun
Mr.Can 12 yıl önce
bir trabzonsporlu olarak rizesporun başarılı olmasını istiyorum. ancak ne yazıkki rizespor yönetimi başarılı olmayı istemiyor. sizin ne işiniz var suat kaya ile. suat kaya kimdir. madem metin diyadini istemediniz getirdiğiniz adama bak. bana göre hasan vezir varken yanlış yaptınız. öyle tahmin ediyorumki bu ünlü teknik direktörü size rizeli olupda rize sporlu olmayan abdurrahman albayrak göndermiştir. yazık vallahi yazık ... içime sindiremiyorum. inşallah rize spor başarılı olur. bizde bir trabzonsporlu olarak seviniriz ama bu antrönerle zor görüyorum ..
SON KALE 12 yıl önce
Bende TRABZONSPOR luyum ve rizespor un başarılı olmasını isterim fakat rizeli arkadaşlar bir trabzonludan fayda gelmeyeceğini düşünürler ondandır ki istanbul döküntüleri onlara daha yakın durur.Ey rizespor lu hemşehrilerim siz ne kadar TRABZONSPOR UN başarısını istemesenizde biz 3.-2. bank asya hangi ligde bir karadeniz takımı varsa onun başarısı için içimizden iyi dilekler dileyeceğiz.siz varın HARAMİLERE PAYANDA OLMAYA DEVAM EDİN.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@