Costant: Kırmızı karttan önce maçı bitirmeliydik

Trabzonspor’un savunma oyuncusu Constant karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada "Aslında genel olarak bakılırsa genel anlamda iyi oynadık.  Sivasspor’a karşı daha önceden maçı  bitirmeliydik. Kırmızı kart hatalıydı. Kırmızı karttan önce maçı bitirmeliydik.

Spor 10.02.2015, 23:33
Costant: Kırmızı karttan önce maçı bitirmeliydik

Trabzonspor’un savunma oyuncusu Constant karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada "Aslında genel olarak bakılırsa genel anlamda iyi oynadık.  Sivasspor’a karşı daha önceden maçı  bitirmeliydik. Kırmızı kart hatalıydı. Kırmızı karttan önce maçı bitirmeliydik. Elendik üzüldük söylenecek fazla bir şey yok." dedi.

Yorumlar (8)
Almanci 6 yıl önce
Ee ne yaptin bitirmek icin
yusuf yıldız 6 yıl önce
şu costantı kızılcık çubuğuyla dövmeli..geldiği günden beri kaçak,sorumsuz ve halı sahada oynar gibi...bu adamı kim seyretti ve aldırdıysa yazıklar olsun...
mustafa can 6 yıl önce
Bosnak hoca iyi topcu olsan milanda kalirdin bosuna dememis
Serkan 6 yıl önce
Bize sonbir iykik yapta defol git lütfen
Mehmet Akgün 6 yıl önce
Senden Topcu falan olmaz
Zinho 6 yıl önce
Vasat ilk gidecek adam formsuz maluda gibi
DURSUN EROĞLU 6 yıl önce
oynadığınız oyunu beğendiniz mi? 2 pas yapmasını bilmiyormusunuz? neden hep geriye ve yana oynuyorsunuz? ileri gidecek adam eksiltecek kapasıtenız yok mu? 2 ncı sınIf takıma ve yedek oyuncularına bu kadar pozısyon verilir mi?hiç mi kendinize güveniniz yok? bu oynla küme düşersınız. rahat uyudunuz mu? taraftarı üzmeye ne hakkınız var? Bukadar agresif olmanın ne anlamı var?

şimdi mi anladınız macı once kurtarmanız gerektığını? yeter artık atı alan üsküdarı geçtı,kendinize gelin adam gibi oynayın.
altan yıldız 6 yıl önce
bunu alan adam ts düşmanıdır hıç bır katkısı varmı allah aşkına hala çene çalıyor kesınlıkle yollanmalı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@