Constant farkı

Rostov karşısında gelen 2-0’lık galibiyet Trabzon camiasında yüzleri güldürdü. Ama bu galibiyette golleri atan Medjanin ve Cardozo’nun yanı sıra gizli kahraman olarak Kevin Constant ön plana çıktı. Gineli oyuncunun bu maçta oynayabilmesinin ardında ise il

Spor 23.08.2014, 10:50
Constant farkı
Rostov karşısında gelen 2-0’lık galibiyet Trabzon camiasında yüzleri güldürdü. Ama bu galibiyette golleri atan Medjanin ve Cardozo’nun yanı sıra gizli kahraman olarak Kevin Constant ön plana çıktı. Gineli oyuncunun bu maçta oynayabilmesinin ardında ise ilginç detaylar yatıyor.
 
Trabzon’daki yabancı oyuncu sayısı nedeniyle Gineli oyuncunun lisansı çıkartılamamış ve ismi UEFA’ya bildirilememişti. Bu durumdan oldukça rahatsız olan Constant, “Ben Trabzon’a oynamaya geldim. Ne yapın edin beni UEFA’da oynatın” diyerek yönetime adeta yalvardı. Halilhodzic’in de Constant ısrarı sonucu, Sol Bamba takımdan gönderildi. Ancak Bamba, Rostov maçına sadece 1 gün kala gönderilmişti.
 
TFF ve UEFA ile yazışmalar bu noktadan itibaren hız kazanırken Constant ise UEFA’ya isimleri bildirilmeyen arkadaşlarıyla birlikte umutsuzca çalışmalarını sürdürüyordu. Fakat antrenman bitişinde Constant’a müjdeli haber iletildi: “UEFA’ya isimin verildi.” Bu haberle adeta havalara uçan Gineli yıldız, Rostov maçında ne kadar doğru bir transfer olduğunu bir kez daha kanıtladı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
yasar 7 yıl önce
En iyi transfer, gerisinden bir sey olmaz
ismail oflu 7 yıl önce
en iyi transferlerden biri, bence bütün transferlerimiz iyi, boş boğazlardan bıktık...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@