Colman; hakimiyet bizdeydi!

Maça iyi başladıklarını belirten Colman, “İlk yarı boyunca oyunun hakimiyeti bizdeydi. İkinci yarıda biraz geride kaldık. Buna rağmen 3 puan kazandığımız için mutluyuz” dedi. Colman, “Geçen hafta penaltı konusunu çözüme kavuşturduk. Bugünde benim golüm so

Spor 08.11.2008, 23:50
Colman; hakimiyet bizdeydi!
Maça iyi başladıklarını belirten Colman, “İlk yarı boyunca oyunun hakimiyeti bizdeydi. İkinci yarıda biraz geride kaldık. Buna rağmen 3 puan kazandığımız için mutluyuz” dedi.

Colman, “Geçen hafta penaltı konusunu çözüme kavuşturduk. Bugünde benim golüm sonrası kazandık. Zaten önemli olanda kazanmamız. Şimdi bu maçı geride bırakıp Salı günü oynayacağımız Beşiktaş müsabakasına konsantre olmalıyız” diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
artistmete 13 yıl önce
trabzonsorun golcü oyuncusu Gustavo Colmandır
BOMBACI HAMI 13 yıl önce
Gustava Colman git gide takımı adına sonuca direkt katkı sağlıyor.Anatalyaspor,Hacettepe ve İBB maçlarının en iyi oyuncusu idi.Atıığı gollerle de çoğu maçta kilidi açan adamdı.Colman ilerledikçe çok daha iyi olacak.Delgado ilk yılında iyi değildi ama kalitesi belli idi.Arajantinden kötü oyuncu çıkmaz.Colman'da en az Delgado kadar kaliteki bir adam.En büyük transfer ise kalecimiz Tony Marıo Sylva.İddia ediyorum Türkiye'ye gelmiş en iyi yabancı eldivenlerden birisidir.Ts onu alarak iyi iş çıkardı.
TS.li Metin 13 yıl önce
Colman.ın çok yetersiz olduğunu ve devre arası gönderilmesini savunuyordum.. ama yanıldığımı farkediyorum.. bu takımın sana ihtiyacı olacak.. ama orta saha hala yetersiz.. bu bölgeye en az 2 oyuncu şart.. Colman daha iyi olmalısın.. Selçuk.da bir ilerleme göremiyorum..
TS.li Metin 13 yıl önce
Silviya artık bana müthiş güven veriyor.. nihayet kaleyi sağlama aldık.. inşallah nazar değmez.. daha da başarılı olur..
kenanmale 13 yıl önce
Bence takımımızın 10 numaeaya ihtiyacı yok.Colman zamanla bu açığı kapatacaktır.colmanın tekniği,milimetrik pasları ve şutları artı özellikleridir.Zaman geçdikce ve Türk futboluna alışdıkca çok faydalı işler yapacaktır.Tıpkı vatandaşı delgado gibi.
ÖZEN 13 yıl önce
...bence selcuk junınho gibi adam huseyinde iyi ama huseyının hucuma katkısı yok selcuk huseyının yerınde oynar tayfun sag bek serkan ortada simdilik devre arasına kadar boyle gıder dıye dusunuyorum .devre arası hucuma donuk bır orta saha ıle daha basarılı olacagımızı dusunuyorum ancak suanda yattara gokhan ve ısaac son derece kotuler dunku macta hıc begenmedım ılerde ıkı pas yapsalar bu kadar baskı ve pozısyon vermeyız gezıyolar ılerde
zekice 13 yıl önce
10 numara,yada esas ismi ile oyun kurucu,oyunu yönlendiren,dilediğinde hızlandıran dilediğinde tempoyu düşürebilen...rakip savunmayı çözebilen,top alışverişini sağlayan adamdır..bu özellikler colmanda yoktur....bu özelliklere sahip TECRÜBELİ, İSMİ VE KALİTESİ TARTIŞILMAZ YILDIZ VİRTÜÖZ BİR OYUNCU trabzonumuzun en büyük eksikliğidir. bu açık kapandığında ts göze hoş gelen oyun görüntüsünü vereceği gibi,rakip takımlara HAKİM olan,büyük takım hüvüyetinede bürünecektir..colmanda böyle bir usta yanında ,kendini gizleme özelliği ile sürpriz çıkışlarla daha büyük işler yapacaktır...evet colman oyun kurucu değildir.colmana bu rolü vermek en başta colmana büyük haksızlıktır..trabzonumuza büyük katkı sağlayacak TECRÜBELİ OYUN KURUCU mutlaka takıma katılmalıdır..bu devamlı sıkıcı ve birtürlü oyuna hakim olamama görüntüsü böyle bir oyuncu ile büyük oranda giderilecektir...trabzonumuza ve trabzonlularımıza üstün başarılar...
artistmete 13 yıl önce
Son dakikada Gustavo Golman kart görmemeliydi.Aslında Cale görmeliydi.Hakem çok yalnış bir şey yaptı.Gustavo Colman'ın bir hatası yoktu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@