Çizmecioğlu aday mı

Saadet Partisi'nin daha önceki seçimlerde Trabzon Belediyesi başkanlığı için aday gösterdiği Mahmut Çizmecioğlu, bu seçimlerde tekrar aday olacak mı? Saadet Partisi, Çizmecioğlu'nu bu seçimlerde Trabzon Belediye Başkanlığı için aday gösterecek mi?  İşte b  

Spor 23.10.2008, 14:03 16.08.2018, 16:33
Çizmecioğlu aday mı


Saadet Partisi'nin daha önceki seçimlerde Trabzon Belediyesi başkanlığı için aday gösterdiği Mahmut Çizmecioğlu, bu seçimlerde tekrar aday olacak mı? Saadet Partisi, Çizmecioğlu'nu bu seçimlerde Trabzon Belediye Başkanlığı için aday gösterecek mi?

 İşte bu soruların cevabını Mahmut Çizmecioğlu, verdi.

Çizmecioğlu bu konuda haber61.net'e açıklama yaptı. 

ÇİZMECİOĞLU TEKRAR ADAY MI?

Saadet Partisi'nden Trabzon Belediye Başkanlığı için adaylığının tekrardan konuşuluyor bu konu ile ilgili neler düşünüyorsunuz sorusu üzerine Çizmecioğlu, “”Benim tek başıma vereceğim bir karar değil, Şuan adayım veya değilim demem söz konusu değil” dedi.

GÖREVDEN KAÇMAM

Adayı partinin mahalli teşkilatlarının karar verdiğini ifade eden Çizmecioğlu, “Mahalli teşkilatlarımız bu konuda karar veriyor ve adayı kendileri belirliyorlar. Şuanda adayım ve değilim diyemiyorum. Şuan gelen bir teklif yok ama teklif gelirse oturur, konuşuruz, bu konuda fazla yorum yapamıyorum.Şuan partinin ne düşündüğünü bilemiyorum, bu konuda tek başıma bu konuda karar veremem, karara verecek olan partimdir. Teveccüh gösterirseler, bu görevi bana layık görürseler de görevden kaçmam” diye konuştu.

CANALİOĞLU ÇİZMECİ İÇİN NE DEMİŞTİ

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu da geçen günlerde Mahmut Çizmecioğlu'nun adaylığı konusunda şunları söylemişti.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, önümüzdeki yerel seçimlerde Mahmut Çizmecioğlu ile yeniden başkanlık yarışına katılmaktan mutluluk duyacağını söyledi.

Saadet Partisi'ni ziyareti sırasında 28 Mart 2004 yılında yapılan seçimlerde SP'nin adayı Mahmut Çizmecioğlu ile çok seviyeli bir yarış geçirdiklerini ifade eden Canalioğlu, "Bu seçim sürecinde yaşananlar örnek olmuştur" dedi.

Mahmut Çizmecioğlu ile 6 ay sonra yapılacak olan yerel seçimlerde yine yarışmak ister misiniz? Biçimindeki soruya Canalioğlu şu cevabı verdi; "Bu konudaki karar Mahmut Bey'in partisinin bir kararırıdır. Kendisiyle ilkokuldan buyana beraber büyüdük. Beraber futbol oynadık. Kendisinin kişiliğini herkes takdir ediyor. Kendisi yine belediye başkan adayı olursa ve bir yarışa girersek bundan mutluluk duyarız. Ama başka bir isimde aday olabilir. Biz belediye başkan yardımcısı olduğu dönemlerde belediyede yaptığı çalışmaları da biliyoruz. Sonuçta karar partisinindir"Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
haber hakkı 13 yıl önce
Sayın Çizmecioğlu aday olupta bölme oyları lütfennn... saygılarımla
tilkimustafa 13 yıl önce
ak parti seçimlere giripte trabzonda oyları bölme lütfen çizmecioğlundan daha ii bir aday çıkrmanız mümkün değil.
nafiz 13 yıl önce
ak parti ne yaptıkı bu ülkeye? n mücadale verdiki ? tavizden vermekten başka ne yaptı? başörtüsünü eline ayağına bulaştırdı ve tamamen yasak ettirdi.ekonomiye bak? milli değerlere bak?verilen tavizlere bak fındık para etmedi yine şimdide köftesi çıktı yani herşey ortada ne bölecekmiş ki oyları çizmecioğluna başarılar
capablanca 13 yıl önce
sayın BAŞBAKAN'ımız, TRABZON BELEDIYE'sını o donem goz gore gore kaybetmıstır! 1-TRABZONSPOR'umuza karsı FENER'ın alacagı cezayı kaldırtmıştır, yaptıgı acıklama ıle...! 2-halk oylamasında 1.sırada olan OSMAN ABANOZ'u aday gostermemıs, MAZHAR YILDIRIMHAN'ı gostermıstır...! yanı halk oylamasında son sırada kı ısmı...! bu ıkı yanlısın ozellıkle 1.sı cok cok buyuk yanlıstır...! bu sehır TRABZONSPOR'umuzla yatıp, TRABZONSPOR'umuzla kalkar...! bunu ne yazık kı ona ogretememıslerdı...! ama sımdı durum cok farklı...! son secımlerde TRABZON'umuzda yuzde 56 oy alarak beledıyeyı de yuzde yuz degıl, yuzde mılyon alacaklarını gosterdıler...! bu formalıte secımı olacak...! TRABZON'dan kımı gosterırsek gosterelım, rahatlıkla kazanıcaz...! bunu herkes boyle bılsın ve bosuna secım masrafı yapmasın TRABZON'umuzda...! Ben, AK PARTI ARAKLI ILCE TESKILATI GENCLIK KOLLARI, KURUCU BASKAN YARDIMCISI ömer özbek...! saygılarımla...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@