Ceyhun: Hedef şampiyonluk

Sakarya Karadenizliler Derneğini ziyaret eden genç oyuncu dernek başkanı Kamil Özkan'a kendi giydiği 6 numaralı formayı hediye etti. Karadenizliler Derneği Başkanı Kamil Özkan, Trabzonspor'un genç oyuncusu ile gurur duyduklarını ifade ederek, "İnanıyoruz

Spor 03.11.2008, 12:58
Ceyhun: Hedef şampiyonluk

Sakarya Karadenizliler Derneğini ziyaret eden genç oyuncu dernek başkanı Kamil Özkan'a kendi giydiği 6 numaralı formayı hediye etti. Karadenizliler Derneği Başkanı Kamil Özkan, Trabzonspor'un genç oyuncusu ile gurur duyduklarını ifade ederek, "İnanıyoruz ki Trabzonspor bu sene şampiyonluğa ulaşacak" dedi.

Sakarya Üniversitesi Trabzonlular Fan Club üyeleri ise bordo mavili takımın defans oyuncusu Ceyhun Gülselam'a Sakarya Üniversitesi fan club forması hediye etti. Kulüp Başkanı Efkan Bahadır, "Trabzonspor maçlarını heyecan ile izliyoruz. Bu sene şampiyonluğun en büyük adayı biziz. Sizlere güveniyoruz" diye konuştu.

Ceyhun ise Trabzon camiası olarak şampiyonluğa kilitlendiklerini belirterek amaçlarının şampiyon bitirmek olduğunu söyledi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
TS.li Metin 13 yıl önce
İBB maçında da yaşanan defans hataları çok fazla.. Silviya nın başarılı kurtarışları bu maçı almamızı sağladı.. Kaleci bu gol pozisyonlarını çnlememiş olsa şu anda TS.. komada olurdu..
casa 13 yıl önce
Hepimizin ortak dileği Trabzonspor'umuzun Şampiyonluğudur.Defansımızın pozisyon vermesinin nedeni oyuncu kalitesizliği olmayıp aşırı ofansif oyun anlayışımızdandır.Şayet tek santrafor ve beşli orta saha ile oynarsak bu sıkıntımız kalkaçaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@