Cemal Aydın istifa etti

Alınan bilgiye göre, Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu'nun bugün yaptığı ve 6 saat süren toplantı sonunda Cemal Aydın görevini bıraktığını açıkladı. 11 Kasım 1997'de başkanlığa seçilen ve o günden itibaren aralıksız olarak 11 yıl boyunca Ankaragücü Kulübü'

Spor 09.12.2008, 22:28
Cemal Aydın istifa etti
Alınan bilgiye göre, Ankaragücü Kulübü Yönetim Kurulu'nun bugün yaptığı ve 6 saat süren toplantı sonunda Cemal Aydın görevini bıraktığını açıkladı.

11 Kasım 1997'de başkanlığa seçilen ve o günden itibaren aralıksız olarak 11 yıl boyunca Ankaragücü Kulübü'nün başkanlığını yürüten Cemal Aydın, bugünkü toplantı sonunda görevinden ayrılırken yerine kulüp başkanvekili Serdar Özersin getirildi.

Bu arada, yönetim kurulu toplantısında, Ünal Karaman'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük için Mesut Bakkal ile Ziya Doğan'in isimlerinin gündeme geldiği, bu iki isimle yapılacak görüşmelerden sonra Ankaragücü'nün yeni teknik direktörünün beli olacağı öğrenildi.
Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
MURATTALHAKALYONCU 13 yıl önce
çok yazık oldu.burda türk futbolu bir kez daha türibin anarşisine,türibin terörüne yenik düştü.cemal aydın çok mücadele etti ama başarılı olamadı aslında başarılı olduda fazla direnemedi,yine türübindeki rantçılar kazandı.geçmiş olsun türk futbolu,geçmiş olsun ankara gücü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@