7m


7m

hyundai

Celil Hekimoğlu: Proje takımı bitti, artık Trabzon takımıyız

Trabzon Hekimoğlu FK Başkanı Celil Hekimoğlu açıklamalarda bulundu

Spor 22.05.2021, 14:14
Celil Hekimoğlu: Proje takımı bitti, artık Trabzon takımıyız

Trabzon Hekimoğlu FK Başkanı Celil Hekimoğlu, play-off süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu ve Federasyon'dan bir taleplerinin olduğunu belirtti.

Hekimoğlu, "Biz Kocaeli'ye karadan gitmiştik bu yüzden yorucu oldu maç da çok stresliydi. İnşallah rövanşı alır ve finale kalırız. Lig boyunca da çok zor bir lig olmadığını düşünüyorum ama statünün zor olduğu kanaatindeyim çünkü 20 takımın olduğu yerde 1 takımın şampiyon olması hiç uygun değil. Federasyon'dan da bunu isteyeceğiz. Çünkü şu an şu 4 yarı finalistten hangileri çıkamasa yazık olacak" dedi.

Hekimoğlu FK’ya  sürekli proje takımı denmesi hakkında da bilgi veren Celil Hekimoğlu şöyle konuştu:

"Proje takımı dedikleri 3 yıl önce doğruydu. Biz bu 3 yılda projelerimizi tamamladık ve fabrika gibi bir altyapı kurduk, aynı zamanda tesislerimizi bizzat Milli Takımlar Teknik Direktörümüz Şenol Güneş geldi ve 'Süper Lig'de böyle tesis yok' dedi. Bizim artık projemiz bitti, biz direkt olarak bir Trabzon takımıyız. Biz Hekimoğlu 1. Lig'de, Trabzonspor'da Süper Lig'de olsun istiyoruz. Yani ilk hedef olarak 1. Lig'de kalıcı olmak istiyoruz. Sonrasında Süper Lig neden olmasın? Trabzonspor ile oyuncu transferleri konusunda da birlikte hareket ediyoruz."

Play-off'ta finale kalmaları halinde rakip olarak Sakaryaspor'u görmek istediklerini belirten Hekimoğlu, "Ben finalde Sakaryaspor'u finalde rakip olarak görmek istiyorum. Çünkü Sakaryaspor camiası, büyük camiadır ve büyük camialarla oynamak her zaman daha iyidir diye düşünüyorum. Kırşehirspor gelirse, işimizin daha zor olacağı kanaatindeyim" diye konuştu.

Radyospor


Yorumlar (4)
Niyazi 1 yıl önce
Hocam sizi de ağaoğlunu da seviyor ve destekliyoruz Allah yolunuzu açık etsin başarılar dilerim
Ahmet Güneş 1 yıl önce
Bakanım bu tkm.biran önce 1.lige çıkması lazım,Trabzonspor da forma şansı bulamayan oyuncusu al,bir de bu oyunculari son teknolojik antrenman aletleriyle çalıştır
Bordo 1 yıl önce
1.lig sonrası süper lig de olursa ve kalıcı olursa yerin de olur malum TS ist un şikecileri şampiyonluga oynarken bunlar eğer TS şampiyonluga herhangi biri ile oynuyorsa birbilerine bjk fb gs puanları ikram ediyorlar TS şampiyon olmasın diye hekimoğlu da sağlam kadro kurduğu zaman ist şikecilerine geçilmez deplasman olursa yerinde olur.
Yasat 1 yıl önce
Hekimoğlu Kocaelispor’dan da Sakarya dan da güçlü takım , inşAllah çıkar . Ama TranZonspor un gerçek bir pilot takıma ihtiyacı var .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@