7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Carlos: Trabzon'u yenmeliyiz

Sivasspor teknik direktörü Roberto Carlos, "Taraftarımız, ailemiz ve kendimiz için pazar günü oynayacağımız Trabzonspor maçını kazanmak zorundayız" dedi.Sivasspor, pazar günü kendi sahasında oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını kulüp tesislerinde

Spor 12.03.2014, 12:43
Carlos: Trabzon'u yenmeliyiz

Sivasspor teknik direktörü Roberto Carlos, "Taraftarımız, ailemiz ve kendimiz için pazar günü oynayacağımız Trabzonspor maçını kazanmak zorundayız" dedi.

Sivasspor, pazar günü kendi sahasında oynayacağı Trabzonspor maçının hazırlıklarını kulüp tesislerinde sürdürdü. Top kapma çalışması ile antrenmana başlayan kırmızı beyazlıların oldukça arzulu ve istekli olduğu görüldü. Futbolcular pas çalışmasının ardından yarı sahada çift kale maç yaparak antrenmanı tamamladı. Antrenmana izinli olan Eren Aydın dışında tüm futbolcular katıldı. Hafif sakatlığı bulunan John Utaka ise takımdan ayrı düz koşu yaptı.

"GALİBİYETLERE DÖNMEMİZ GEREK"

Yaklaşık 1.5 saat süre antrenman sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Roberto Carlos, Trabzonspor maçıyla ilgili olarak şunları söyledi:

"Oyuncularımız böyle maçların büyüklüğünün farkındalar. O yüzden hafta boyunca buna göre çalışıyorlar. Bunun haricinde bizimde galibiyetlere dönmemiz gerekiyor. Bunun içinde çok önemli bir maç olacak. Taraftarımız, ailemiz ve kendimiz için bu maçı kazanmak zorundayız."

Carlos, son günlerde kent merkezinde hava sıcaklığının düşmesiyle ilgili kendisine yöneltilen soruya ise şu karşılığı verdi:

"Soğuk hava antrenmanlarımızı etkilemiyor. Her zaman çok arzulu, istekli, coşkulu antrenmanlar yapıyoruz. Son zamanlarda biraz daha antrenman süremizi kısa tutuyoruz ama arzu ve hırsımız aynı şekilde devam ediyor. Son dönemlerde kendimizi maçlarda gösteremiyoruz ama antrenman anlamında problemimiz yok."


Yorumlar (6)
adil türk 8 yıl önce
Şampiyonmu olacan.
BmOaRvDiO 8 yıl önce
Dert ettiğin şeye bak bizi yenmekten kolay ne var zaten deblasman fukarasıyız
altan yıldız 8 yıl önce
rahat yenersınız merak etme
Selami DARUGA 8 yıl önce
Bu maç bizim için en az fener maçı kadar önemli bu maçın sonucuna göre hedefimiz % 90 belli olacak SİVAS'ın çok önemli eksiklikleri var bu maçı kazanıp üzerimizdeki ölü toprağını atmalıyız inşallah teknik heyet ve futbolcular bunun bilincindedir. Ayrıca Sivas'ta olabilecek muhtemel provakasyonlarada dikkat etmeliyiz
recep ayar 8 yıl önce
Sivasin Kasimpasatan yedigi falakayi baska bir takim yedimi. Bu Sivasmi bizi yenecek.
recep ayar 8 yıl önce
Sivasin Kasimpasatan yedigi falakayi baska bir takim yedimi. Bu Sivas en az bir sene kendine gelemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@