Cardozo ve Özer ava çıktı

Trabzonspor'da sakatlığı süren Özer'in keyfi yerinde..Avusturya kampında sakatlandığı ifade edilen ve bir süredir takımdan ayrı çalışan Trabzonlu Özer Hurmacı ile ilgili kulüp doktoru Hakan Bozdoğan tedavi sürecini anlatmıştı. Deneyimli futbolcunun durumu

Spor 07.09.2014, 17:42
Cardozo ve Özer ava çıktı

Trabzonspor'da sakatlığı süren Özer'in keyfi yerinde..

Avusturya kampında sakatlandığı ifade edilen ve bir süredir takımdan ayrı çalışan Trabzonlu Özer Hurmacı ile ilgili kulüp doktoru Hakan Bozdoğan tedavi sürecini anlatmıştı.
 
Deneyimli futbolcunun durumunun basına yansıdığı kadar tehlikeli olmadığını belirtip süreci anlatan Bozdoğan şunları söylemişti:
 
"Özer, Avusturya’da sakatlandı, yani 1 ay kadar önce. Ayak bileğinde stres kırığı vardı. Önce alçı tedavisi denedik. Ardından cerrahi operasyon yaptık 2 hafta önce. Kendisi bir program dahilinde çalışacak ve 4 hafta kadar sonra kademeli olarak sahada olacak. Sağlık ekibi olarak teknik heyetle paylaştığımız bilgiler de bunlardır."
 
Özer'i sahada görmek için taraftar gün sayarken instagramda gördüler. Cardozo'dan sakatlığıyla ilgili güzel haber gelirken Özer'den gelmedi.. İkili herşeye rağmen mutlu oldukları instegrama attıkları fotoğraftan hissediliyor. Fotoğrafta da görüldüğü gibi balık tutmak için denize açılan ikili selfie (özçekim) yapmayı da unutmadılar.

rrrrrrrrrrrrrrr.jpg

10682083_613317275453057_822886405_n-002.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@