Cardozo isyan etti: Neden?

Bordo-mavili takıma transfer olduğu gün havalimanında büyük bir coşkuyla karşılanan Paraguaylı forvet oyuncusu Oscar Cardozo, tribünlerin dolmamasına anlam veremediğini söyledi.  Kulüpteki personelden stadın neden dolmadığı hakkında bilgiler alan Cardozo,

Spor 01.12.2014, 10:33
Cardozo isyan etti: Neden?
Bordo-mavili takıma transfer olduğu gün havalimanında büyük bir coşkuyla karşılanan Paraguaylı forvet oyuncusu Oscar Cardozo, tribünlerin dolmamasına anlam veremediğini söyledi. 
 
Kulüpteki personelden stadın neden dolmadığı hakkında bilgiler alan Cardozo, en çok ise taraftarların coşkulu futbol beklediği için bugüne kadar statlara gelmediğini öğrenince şaşırdı.
 
Bu şaşkınlığını da yöneticilerle paylaşan Cardozo, şu ifadeleri kullandı: "Tribünlerin dolmamasının birçok nedeni varmış ama coşkulu futbol beklentisi beni şaşırttı. Burası futbolu bilen ve yaşayan bir şehir. Umarım bundan sonra onların futbol beklentisine karşılık veririz ve tribünler dolar."
 
MUTLAKA KAZANMALIYIZ
 
Cardozo, G.Birliği maçının önemine de dikkat çekti. Paraguaylı forvet, "Yeni hocamızla yükselişe geçtik. Artık herkesin yüzü gülüyor ve umutlar yeşerdi. Bunun devam etmesi için G.Birliği'ne de yenmeliyiz. Kazanmayı alışkanlık haline getirmemiz gerek. Bu kritik bir maç" dedi. Cardozo, Yanal ile görüşerek elinden geleni yapacağının sözünü de verdi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
adil türk 7 yıl önce
ŞİKE , TFF

ADALETSİZLİK.

Türk futbolunu yöneten ve yönlendirenlerin tutumu.
Selim Selvi 7 yıl önce
Takımız iyi futbol oynuyor. İşler yoluna giriyor. Yönetim trübünleri doldurmanın ve taraftarı tekrar TRABZONSPOR'a bağımlı hale getirmenin yollarını aramalı. Boş trübünler için önce TFF kendini sorgulayıp özdeğerlendirme yapmalı. Boş trübünlerin birinci sorumlusu TFF'dir. Dün birilerine yapılan kıyağı gören taraftar maça gitmez. TFF futbolu ortaoyunu olmaktan çıkarmalı.
ERTUĞRUL SAĞLAM 7 yıl önce
ikinci devre.bu kadroyla bu ligi kaldıramayız.eğer ikinci devre.bu ligi kaldırmak istiyorsak.şampiyon olmak istiyorsak....çok güçlü beş altıtanedaha.futbolcu transfer yapmamızlazım.....ikinci devre....fenerbahçe.beşiktaş.galatasaray.çok güçlenecek....
Hilay ve Tuncay Yelkenci 7 yıl önce
Trabzonda ne futbola deger nede spora deger veren zihniyet yok.Malesef taraftar ancak çekirdek yemeye geliyor stada.
Murat Mahmutoglu 7 yıl önce
Şike Şike diye kaç yilimiz boşa geçti.Şimdi takim hazir, Hoca hazir ama TARAFTAR nerede???
alper Tunga 7 yıl önce
Trabzonspor tarihinde ki en kaliteli kadrolardan biri Hocamız da Trabzonspor ruhuna uygun top oynatacak biri tek eksik taraftar daha ne duruyoruz niye o tribunleri doldurmuyoruz şike yapmış kulupün taraftarı bile bizden daha çok destekliyor takımını kimse trabzonsporluyum demesin o stad dolmuyorsa üstelik avni akere veda sezonunda

Gelişmelerden Haberdar Olun

@