alexa metrics

banner560

banner572

Canlı yayında 2010-11 kavgası! Bardaklar kırıldı...

Galatasaraylı yorumcunun 2010-11 şampiyonu Trabzonspor demesi üzerine canlı yayında gerginlik yaşandı

Spor 26.10.2021, 09:09

TV100'de yayınlanan "Var Odası" programında Galatasaraylı yorumcu Oğuz Altay ile Fenerbahçeli yorumcu Emre Bol arasında kavga çıktı. 2010-2011 şampiyonluğuyla ilgili çıkan kavgada bardaklar hava uçuşurken taraflar birbirinin üzerine yürüdü. Bu gerginlik sonrası program reklam arasına gitti.
TV 100 ekranlarında yayınlanan VAR Odası programında, "2010-2011 sezonunun şampiyonu kim?" tartışması stüdyoda gergin anların yaşanmasına sebep oldu.

"HIRSIZSINIZ!"
Yorumculardan Emre Bol'un Oğuz Altay'a "TFF'nin sitesine gir 2010-2011 şampiyonu kimmiş çıkar, çıkar!" diye bağırmasının ardından Altay, "Kamu vicdanında 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor'dur kardeşim, bu kadar basit" yanıtını verdi. Bu sözlerin ardından stüdyoda tansiyon iyice yükselirken Altay'ın "Hırsızsınız!" şeklinde bağırması sonrası ortalık karıştı.

BİRBİRLERİNE BARDAK ATTILAR, PROGRAMA ARA VERİLDİ
Emre Bol, "Sensin hırsız!" diyerek önünde duran bardağı Altay'ın olduğu bölüme fırlattı. Bu harekete aynı şekilde karşılık veren Altay yerinden kalkarak Emre Bol'un üzerine yürümek istedi ancak diğer yorumcular araya girerek kendisini engelledi. Yaşananların üzerine program reklam arasına girdi.


Yorumlar (14)
İskorpit 1 ay önce
Bu daha iyi günleriniz. Elbet bu yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz. 2010-2011 Lig Şampiyonu vicdanlarda Trabzonspordur kupa sizin olsun hırsız fenerbahçe.
ANILCAN 1 ay önce
Bir GS'lı can hıraş TS'yi savunuyor. Bizim Trabzonlu siyasetçilere kapak olsun. Neticede kupayı FB'ye kim verdiyse o alabilir. Uyan Trabzon....
adnan 1 ay önce
gasp...edilen...sanpiyonluk..nizami..goller...iptal..edildi..akp..mhp..kunpas,,kurdu..ts..li..ler..hic...savas,,,meydanlarda..vermedi...cunki...baskanlar...hukumet...yalakasiydi..
hakikat 1 ay önce
bir gün adalet tecelli edecektir.
2010/2011TERTEMİZŞampiyonuTRABZONSPOR!
Mantıklı 1 ay önce
İşte Türk Futbolundaki “Marka Değerin” Sahadan, Televizyonlara yansıması !! Ne oynamasını biliyoruz, ne konuşmasını, nede tartışmasını !!!Sarmısak, Soğana diyor ki; “senin ağızın kokuyor” !
Ömercan61 1 ay önce
Çok bilmiş trabzonsporlularda hayla GALATASARAYIMIZI düşman görürler
oflu 1 ay önce
Galatasaray bu ligin İNGİLTERESİ dir. Akıllı ve sinsi düşmandır. fenerbahçe ABD ye benzer ingiltere proje hazırlar ABD uygular. tüm düşmanlık abd ye kalır
HİNT KUMAŞI 1 ay önce
bizim sayemizde kaç şampionluk kazandınız kaç? selçuk inan, umut bulut, engin baytar, ceyhun gülselam, bunlar hangi takımdan geld, size?
Mr 1 ay önce
İstanbul takımın dostu bir başka İstanbul takımıdır. 2012 sezonunda statınıza hoş geldiniz 2011 sezonu şampiyonu pankartı astınız. Sonra şampiyon oldunuz sonra kıvırıp 2011 sezonu şampiyonu fenev dediniz sonra tv lerde şow yapıyorsunuz.
KAMUHOT 1 ay önce
Yargı rahat bırakılmaz ve özgürce karar vermesi engellenirse, yargıya ne veya nasıl karar vereceğini siyasiyeler belirleyince ortada herkesi vicdanını rahat ettirecek bir karar olmuyor. Ortada vicdanları rahatlatan karar olmayınca dolayısıyla 2010-2011 tartışması ilerleyen zamanlarda daha da sertleşerek devam edecektir. 2010-2011 sezonu şike sürecinde adaleti canına okunmuştur. El fatiha.
Ömercan61 1 ay önce
Kupa fenerin ak sütü gibi hakkıdır, nokta dağılın
? 1 ay önce
58, madde ne için kim için değiştirildi ??????
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@