banner526

banner533

banner513

Cale "harika bir atmosferdi"

Cale, “Çok güzel ve etkileyici bir atmosfer vardı. Normal olarak Fenerbahçe ile bu stadda oynadığı maçtan sonra 1 puan alan tüm takımlar bundan memnuniyetle ayrılıyorlar. Ama bu bizim için geçerli değil. Bugün biz gerçekten çok iyi oynadık. Bir çok pozisy

Spor 25.01.2009, 22:53
Cale

Cale, “Çok güzel ve etkileyici bir atmosfer vardı. Normal olarak Fenerbahçe ile bu stadda oynadığı maçtan sonra 1 puan alan tüm takımlar bundan memnuniyetle ayrılıyorlar. Ama bu bizim için geçerli değil. Bugün biz gerçekten çok iyi oynadık. Bir çok pozisyon bulduk. Bunlardan 2 tanesini de ben kaçırdım. Bu yüzden kendimi çok kötü hissediyorum. Aldığımız 1 puana sevinemedik. Buraya kazanmaya gelmiştik, kazanmalıydık” dedi.

Yorumlar (17)
lazrael 12 yıl önce
ya be kardeşim sen nasıl bir adamsın bir oyuncu bir tane mi?orta açmaz yaaa bir de avrupaya gidersek vay halimize bu CALE ile ...topa vurmaktan aciz
Okhan 12 yıl önce
trabzonspor un sorunu gol atmak, bu kadar pozisyona girip de fener e gol atamamak cok aci. acil golcu gerekiyor bu takima
Sedat Köroglu 12 yıl önce
Cale gercekten cok zayıf bır futbolcu. Cok etkısız ve gücsüz. Acemı futbolu oynuyor. Ancak takım olarak cok ıyıdık. Colman muhtesemdı. Trabzonspora sol acık lazım bırde ön lıbero. Gökhana hıc kusur bulmayın.. sorun Umutta. Benım tek söylemek ıstedıgım bır sey var. Cok fazla orta yapamıyoruz ve orta yapıldıgında kale önünde cogalamıyoruz. Bırde Colmanın ayagına top geldıgınde forvet oyuncuları aralara kacmıyorlar, bekleyıp macı seyretmeyı tercıh edıyorlar. Ama yınede fenerden üstün oynadık ve fenerbahcelı taraftarın sesı kestık. Trabzon taraftarı kadıköyde fenerde seslıydı. Belkı bunu televzıyon kesmıs olabılır, ancak orda rezıl oldular.
Slash 12 yıl önce
Arkadaşlar caleye hiç kızmayın.Çocuk sol kanatta adam eksikliğinden dolayı böle.cale ne yapsın garibim.Bu çocuk sol kanatta adam olsa iyi de oynar.Bana göre umut ve gökhana on çakar isteği ve hırsıyla.Helal olsun cale sen yüreğini koydun genede.

Gökhan ve umut kapasın çenelerini bir süre.Gökhan elimizde patladı zaten bunu bilin!
L.şahin 12 yıl önce
Herkes bugün gördükü trabzonsporun ileri uç elemanları girdikleri pozisyonlerı değerlendiremiyor. bu nedenle 4.5 milyon euro paramız varsa ve bunuda 1 oyuncuya verebileceksek bu kişi Fatih Tekke olmalı. Sol kanıdada yerli bir oyuncu bulabiliriz.
L.şahin 12 yıl önce
Arkadaşlar gördükki gökhan ve umutla bu iş olmayacak. tamam iyi futbolcular ama anlaşamıyorlar. bugün birbirlerine pas vermemeleri yüzünden 2 puandan olduk. 4.5 milyon euro parası varsa kulubun 1 oyuncuya verebilecek o oyuncu Fatih Tekke olmalı. 1 haftadan az süre kaldı bu konuyu artırarak gündeme getirip kaptanı geri aldıralım.
ispirli 12 yıl önce
takım halinde çok iyi oynadık bütün oyuncular umutta dahil hepsini tebrik ediyorum takım savunması yapmayı öğrenmiştik ilk yarıda artık takım halinde hücum etmeyide öğrenecez gibi gözüküyo.takımımız iyi yolda ALLAH yardımcımız olsun futbol şansı denen şey yoktu sade.
arabesque 12 yıl önce
Arkadaşlar yapmayın Cale bugun iyi oynadi ama onun görewi gol atmak degil. gol atmak görewi forvet(!)lerin. hatırlayın beşiktaşla awni akerde oynanan kupa maçını aynı şekilde yattara o maçta 3 pozisyon buldu.kaleye bile şut atmadı yaa.

en azından bu adamın amacı gol atmak.

yattara kayıp arkadaşlar, gökhan ünal we umut ikilisinden hangisi bir adam geçiyor?hangisi bi çalım atabiliyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@