alexa metrics

banner536

Buse Naz Çakıroğlu gümüş madalya aldı

Milli boksör Buse Naz Çakıroğlu Tokyo Olimpiyatları’nda gümüş madalya aldı.

Spor 07.08.2021, 08:29 07.08.2021, 08:34
Buse Naz Çakıroğlu gümüş madalya aldı

Milli boksör Buse Naz Çakıroğlu, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda boksta kadınlar 51 kiloda finalde Bulgar Stoyka Zhelyazkova Krasteva ile altın madalya için karşılaştı.

Milli sporcumuz Buse Naz Çakıroğlu, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları'nda bu sabah saat 08:15’te başlayan karşılaşmada, boksta kadınlar 51 kiloda finalde Bulgar Stoyka Zhelyazkova Krasteva’ya ilk raundu 5-0, ikinci raundu da 4-1 kaybetti. Son raundda da rakibine yenilerek altın madalyayı alamadı ve gümüş madalyada kazandı.

Buse Naz Çakıroğlu olimpiyatlarda boksta gümüş madalya alan ilk kadın sporcu oldu.


Yorumlar (6)
hakan 6 ay önce
Helal olsun Allah yolunu açık etsin... sayenizde sevinecek birşeyler bulabildik.
Osman Karaduman 6 ay önce
Trabzonlu boksör kızımızı tebrik ederiz. Trabzonspor da olsaydı adaşı ile şampıyonluğu kutlardı.
Mantıklı 6 ay önce
Maalesef biz buyuz !! Oramızı, buramızı yırtıyoruz ama Sonunu getiremiyoruz, genellikle. İstisnalar elbette oluyor fakat çok nadir. Asıl Finalde ölümüne döğüşeceksin. Çünkü Rakibin öyle yapıyor. Sen biraz daha iyi isen, o zaman teslim oluyor Sana !!
Tursun 6 ay önce
Spor bu kendine gel ne ölümünesi kızını dövmeyen dizini döver diyen bir ülkenin kızı sizler büyük bir misyonun sahibisin bağnazlık aptallığı yıkan insanlarsınız bazı yerlerde belki sizin yüzünüzden bir kaç kız okuyacak bazı dangalak ebeveynler kızlarına box yaptıracak ne alırsan al bizi iyi temsil ettin tüm ÇAKIROĞLU ailesine teşekkürler sanada
Ahmet 6 ay önce
İnşAllah diğer olimpiyatlarda seni altın madalya alırken görürüz. Kızımıza bir çift lafım var. Ne olur kızımız tüm Trabzonluların nefret ettiği şikebahçeden ayrı.
Salih 6 ay önce
Şampiyon olmuş gibi sevindik.Buralara gelmek kolay olmuyor.İNŞALLAH bırakın seferde 1.lik. de olur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@