Bursaspor Trabzon'a geldi

Bursaspor’un kamp programında organizasyon şirketinin sözleşme şartları uymadığı için değişikliğe gidildi, Slovenya'dan Trabzon'a geçilerek Trabzonspor'la hazırlık maçı oynanması kararlaştırıldı. Yeşil beyazlılar özel uçakla Trabzon'a gelirken burada 1461

Spor 14.08.2014, 09:12
Bursaspor Trabzon'a geldi
Bursaspor’un kamp programında organizasyon şirketinin sözleşme şartları uymadığı için değişikliğe gidildi, Slovenya'dan Trabzon'a geçilerek Trabzonspor'la hazırlık maçı oynanması kararlaştırıldı. Yeşil beyazlılar özel uçakla Trabzon'a gelirken burada 1461 Trabzon Tesisleri'nde konakladı. Bursaspor yarın burada çift antrenman gerçekleştirecek. 
 
"OTELDE YER YOK"
 
Organizasyon firmasının 12-22 Ağustos tarihleri arasında Slovenya’nın Bled kenti için rezervasyon yaptırmak istediği, ancak 15-16 Ağustos'ta otelde yer olmaması üzerine durumu kulüp yetkililerine bildirdiği açıklandı. Bursaspor’un yaptığı sözleşmede hazırlık maçları için en fazla 50 dakikalık yol gidileceği yer alırken takımın Ptuj’da kalması durumunda hazırlık maçları için yaklaşık 200 kilometre yol gitmek zorunda kalınacağı, bu yüzden de teknik direktör Şenol Güneş’in buna tepki gösterdiği öğrenildi.
 
ÖZEL UÇAKLA TRABZON'A
 
Slovenya'da oynanması planlanan hazırlık maçları, iptal edilirken yeşil beyazlı kafile, Türkiye'ye dönme kararı aldı. Bursaspor özel uçakla akşam saatlerinde Slovenya'dan Trabzon'a geldi. Yeşil beyazlılar 15 Ağustos tarihinde Trabzonspor'la hazırlık müsabakası oynayacak bu tarihe kadar da 1461 Trabzon Tesisleri'nde kamp yapacak. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
murat keskinkılıç 7 yıl önce
Hazırlık maçı teklifini kabul eden bursaspor İnşallah düzgün ağırlanır, kardeşlik mesajları verilir.
adil türk 7 yıl önce
Bu maça halil hoca fazla şans veremediği futbolcularla kadro oluştursun.Yensek yenilsekte önemli değil.En azından takımın ne durumda olduğu belli olur.Oynayan futbolcularda kendini gösterme şansı bulur.

Dost ça bir maç olur inşallah.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@