7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Bunlardan utanıyoruz!

Yargıtay 5. Ceza Dairesi, 93 sanıklı şike davasında 85 sanık hakkında inceleme yaptı. Daire, “şike, teşvik primi, örgüt, dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik, rüşvet ve diğer suçları inceledi.Daire FB Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve eski Giresuns

Spor 14.03.2014, 10:10
Bunlardan utanıyoruz!

Yargıtay 5. Ceza Dairesi, 93 sanıklı şike davasında 85 sanık hakkında inceleme yaptı. Daire, “şike, teşvik primi, örgüt, dolandırıcılık, resmi belgede sahtecilik, rüşvet ve diğer suçları inceledi.

Daire FB Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve eski Giresunspor Başkanı Olgun Peker hakkında örgüt suçundan verilen ikişer yıl altışar aylık mahkumiyet kararlarını onadı.

Daire; Aziz Yıldırım’a FB – İBB Spor, Karabük -FB, FB-Ankaragücü, Sivasspor – FB maçlarında şike yapmak, Trabzonspor – Bursaspor, Trabzonsopr – İBB Spor maçlarında teşvik primi verdiği iddiasıyla 3 yıl 6 aylık hapis ve 1.312.500 liralık adli para cezasını da onadı.

Yıldırım Demirören bu talimatları kimden aldı? Önce Rıdvan Dilmen NTV’de ‘ F.Bahçe taraftarı başbakanımıza yanlış yapıyor. Aziz başkan çıkıp başbakanımızın şike sürecinde F.Bahçe için neler yaptığını açıklamalı’dedi.

Arkasından geçtiğimiz günlerde başbakanın ses kaydı internete düştü. Başbakan oğlu Bilal ile konuşmasında şikeyi nasıl kapattığını anlatarak F.Bahçe kongresinde Aziz Yıldırım’a karşı desteklediği M. Ali Aydınlar’ın bunları kongrede konuşmasını istiyor.


Yorumlar (2)
zafer günaydın 8 yıl önce
Hiç kimse takiyye yapmasın..Hiç kimse karnından konuşmasın..Korkuyorsanız sokağa çıkmayın..Dik duracak bozkurt yürekli er kişiler gibi olun..İdam sehpasına bile çıkarken başkaları gibi dizlerinin bağı çözülenlerden olmayın..Ali Bülent Orkanlar gibi y aşamının son saniyelerinde bile KELİME-İ ŞEHADET GETİRİP YAŞASIN DÜNYA TÜRKLÜĞÜNÜN BAĞIMSIZLIK SAVAŞI diyecek kadar cesur olun..yeter artık..O RESİMDE BAŞBAKAN R.TAYYİP ERDOĞAN EN BAŞTA OLMALIYDI..Yalakalık uğruna ,menfaat uğruna TRABZONSPORU SATANLARA LANET OLSUN..
tuncay türk 8 yıl önce
zafer bey yorumunuzun altına aynen imzamı atarım ancak geçen zamanda türk insanı çok değişti bizler değişmedik hep aynı kaldık ama değişen zaman ve insan profili bizi anlamak istemedi anlasalarda işlerine gelmedi. önce insan sonra onurlu insan olacaksın bu vasıflara sahip olmayanlara söyleyecek bir şey yok biz trabzonumuzu kimlerin sattığını hatta ülkemizi çok iyi biliyoruz keşke reyonlardaki gömlekler gibi satılık insanlarında boynunda etiketleri olsa da fiyatlarını görebilsek.......

Gelişmelerden Haberdar Olun

@