Bülbüloğlu Spora mı Dönüyor

DP'nin son genel seçimlerinde Trabzon'da hakkını gasp ettiği isimlerden biri olana Bekir Bülbüloğlu, siyasetteki vefanın bir semt adı olduğunu en iyi bilen isimlerin şimdi başında.Bülbüloğlu, artık siyasetten koptu ve bütün eforunu, enerjisini, birikimini

Spor 07.09.2007, 11:10
Bülbüloğlu Spora mı Dönüyor


DP'nin son genel seçimlerinde Trabzon'da hakkını gasp ettiği isimlerden biri olana Bekir Bülbüloğlu, siyasetteki vefanın bir semt adı olduğunu en iyi bilen isimlerin şimdi başında.

Bülbüloğlu, artık siyasetten koptu ve bütün eforunu, enerjisini, birikimini, toplumsal kültür paylaşımını Trabzonspor ile hayata geçirmeyi planlıyor. Bu nedenle Aralık'taki genel kurulda Bekir Bülbüloğlu'nun başkan adayı olarak ortaya çıkması kimseye sürpriz gelmesin. Trabzon'un olduğu her yerde varım diyen Bülbüloğlu'nun Trabzonsporla ilgili gelişmleri de yakından takip ettiğini de belirtelim.

Bülbüloğlu, Aralık'taki kongrede başkan adaylığı konusunu hala netleştirmiş değil ama bu süreçte kilit bir noktada duruyor ayrıca Bakan Faruk Özak'ın da daseteiğini alabileceği ihtimali de çok yüksek.

Karadeniz

Yorumlar (1)
EKO 13 yıl önce
kongre yaklaştıkça isimler ortaya atılıp duruyor. bu kongre birlik ve bütünlük gerektiriyor. parçalanmayı değil. türkiyede yaşayan tüm trabzonlu ve trabzonsporlular bir araya gelmeli ve ortak bir liste yapmalıdırlar.yoksa ahlar vahlar para etmez. bugünü bile arar oluruz. işte sebatspor'un hali ortada

Gelişmelerden Haberdar Olun

@