7m

uzungöl yayla otel

Bülbül: Bizi şaha kaldıracak

PTT 1. Lig'de deplasmanda Ankaraspor'a 3-1 mağlup olan 1461 Trabzon’un teknik direktörü Ayhan Alemdaroğlu, görevinden istifa etti.Kulüp Başkanı Şaban Bülbül, teknik direktörleri Ayhan Alemdaroğlu’nun görevinden istifa ettiğini, yönetim kurulu olarak da bu

Spor 10.03.2014, 16:13
Bülbül: Bizi şaha kaldıracak

PTT 1. Lig'de deplasmanda Ankaraspor'a 3-1 mağlup olan 1461 Trabzon’un teknik direktörü Ayhan Alemdaroğlu, görevinden istifa etti.

Kulüp Başkanı Şaban Bülbül, teknik direktörleri Ayhan Alemdaroğlu’nun görevinden istifa ettiğini, yönetim kurulu olarak da bu istifayı kabul ettiklerini söyledi.


Bülbül, Ayhan Alemdaroğlu'nun kendileri için değerli bir insan ve teknik direktör olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Kendisine vermiş olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyoruz. 1461 Trabzon için şaha kalkma vakti gelmiştir. Bizi şaha kaldırabilecek teknik direktör arayışındayız. 3-4 teknik direktörle görüşme halindeyiz. Kimin teknik direktörümüz olacağı, en kısa zamanda belli olacak. Görüştüğümüz hocalar, Trabzon kökenli kişiler. İçlerinden biri ile en kısa zamanda bir anlaşmaya varacağız.”


Yorumlar (4)
Cahit Sağır 8 yıl önce
Bu kadar renkli takımı bu hale Mustafa akçay getirmiştir ancak siz yöneticiler 1461 den alına 7 topçuya nedenini sormadınız Onun kadar sizin de suçunuz var.Yazıklar olsun.!
Cahit Sağır 8 yıl önce
bu kulübün içi bu denli mustafa akcay tarafından boşaltılırken sizler hiç ama hiç müdahale etmediniz.alınır da 7 tane mi alınınmalıydı yoksa 3 veya 4 tane mı? yazık ettiniz bu güzelim takıma..!
muharrem 8 yıl önce
Sadi hocadan baskasi kurtaramaz bu takimi , 2. ihtimal ise Mehmet Birinci 3. ihtimal husran olur
ibrahim akçay 8 yıl önce
sayın Hacıosmanoğlu ve yönetim lütfen bir Trabzonlu olarak sizi istifaya davet ediyorum hem trabzonsporun halını hemde 1461 trabzonun halını görünce bir Trabzonlu olarak size tebki vermek istiyorum sayın başkanım sezon başında neden 1461 bozdun hocasını aldın futbolcularını aldın takımı bu hale getirdin bir takımdan hepsi alınmaz alınsa alınsa 1 yada 2 kişi alınır ya sen sıkışınca bu aradan adam aldım şimdi bu adamlar nerde yazık ettın hem trabzonspora hemde 1461 daha diyecek bir şey yok sana git arttık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@