7m


7m

hyundai

Bu şehir o günü unutmadı Hikmet Karaman

Süper Lig’de Trabzonspor’un yarınki rakibi Kayserispor. Sarı kırmızılarının teknik direktörü ise Hikmet Karaman...

Spor 24.02.2022, 13:27
Bu şehir o günü unutmadı Hikmet Karaman

Süper Lig’in 27. Haftasında Trabzonspor sahasında yarın Kayserispor’u ağırlayacak.

Bordo mavililerin rakibi Kayserispor’un teknik direktörlüğünü Trabzonsporlu taraftarların unutmadığı isimlerden Hikmet Karaman üstleniyor.

Karaman maç öncesinde yaptığı açıklamalarda sezonun ilk yarısında aldıkları mağlubiyetin rövanşını Trabzonspor’dan almak istediklerini belirtip bordo mavililere saygı duyduğunu dile getirse de  sosyal medyada Trabzonsporlu taraftarlar kendisine geçmişi hatırlatarak tepki gösterdi. Taraftarlar Karaman'ın sözlerini samimiyetsiz bulduklarını ifade ederek kendi sözlerini ona hatırlattı: "Bu şehir o günü unutmadı Hikmet Karaman!"

Hatırlanacağı üzere, Karaman 2016-17 sezonunda Rizespor’un başındayken başarısızlığının sonucunda takımını küme düşürmesinin faturasını Trabzonspor’a çıkartarak “ Bu şehir bugünü unutmaz” diyerek Rizespor ve Trabzonspor’un arasının açılmasına da sebep olmuştu.

Trabzonspor’un Bursaspor’a yenildiği için küme düştüklerini iddia ederek hedef saptıran Karaman, “Bursaspor ve Kayserispor. Trabzonspor'u Trabzon'da yendiler. Bugünü, bu şehir unutmaz. Bunu parantez içinde söyleyeyim” demişti.

Bu söylemler Trabzonspor taraftarının da sert tepkisini çekmişti. Ancak bordo mavili taraftarların Karaman’a olan tepkisi bununla da sınırlı değil. 

Karaman’ın adının 2011 şike sürecinde geçmesi ,21 Şubat 2011'de oynanan Manisa - Trabzonspor maçında teşvik suçundan yargılanması da tepkilerin doğmasında etkili olmuştu.
 


Yorumlar (5)
KAMU 3 ay önce
Karamanın gevezelikleri . Gevezelik parayla değil. Hikmet Karaman Trabzon ve Trabzospor düşmanıdır bu yeni bir şey değil. TS' yi yeseler doymuyorlar.
acg 3 ay önce
500 bin usd. Alanzinyo gol ve 2-1 yendik. paralarda fenere geri iade edildi.
dördüncücemre 3 ay önce
Küçük imPARAtor işi gücü ortalığı karıştırmak. Bunun seviyesine inmeyin arkadaşlar.
ferşad 3 ay önce
aynen bu hikmet karamanın şahsi kini hala devam ediyor o ki bu şehir bunu unutmaz diyordun ne işin var kayserisporda aynı sene onlarda bizi yenip kümede kalmıştı insanda biraz ar olur
usta 3 ay önce
valiziyle gezen boş bir adam.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@