banner526

banner533

banner513

Bu kadar gol kaçırmamalıyız

TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda deplasmanda Yimpaş Yozgatspor ile golsüz berabere kalan Trabzon Karadenizspor'da teknik direktör İhsan Derelioğlu, rakipleri karşısında çok gol pozisyonuna girmelerine karşın bunları değerlendiremediklerini söyledi. Derelio

Spor 23.02.2009, 10:27
Bu kadar gol kaçırmamalıyız

TFF 2. Lig 4. Klasman Grubu'nda deplasmanda Yimpaş Yozgatspor ile golsüz berabere kalan Trabzon Karadenizspor'da teknik direktör İhsan Derelioğlu, rakipleri karşısında çok gol pozisyonuna girmelerine karşın bunları değerlendiremediklerini söyledi.

Derelioğlu, maçın zor geçeceğini önceden bildiklerini belirterek,“Maç öncesi kötü hava koşullarında dirençli bir takıma mücadele edeceğimizi biliyorduk. Buna rağmen çok gol pozisyonuna girdik. Ama bunlardan yararlanamadık” dedi.

Bir maçta çok gol pozisyonuna girerek değerlendiremiyorsanız, maçı kazanma şansınız olmadığını ifade eden Derelioğlu, Bu kadar gol kaçırırsanız kazanma şansınız ortadan kalkar. Özellikle attığımız bir golün neden sayılmadığını anlayamadık. Önemli bir deplasman galibiyetiyle dönmek istiyorduk. Ağırlıklı olarak maç kontrolümüzde geçti ama beraberliğe razı olduk” diye konuştu.

Yorumlar (1)
SELYA 12 yıl önce
1-Liğin hemen hemen en kötü futbolunu oynuyoruz, neden?

2-FB, GS ve BJK bu kadar kötü olduğu bu yılda hedefe ulaşamazsak bu günleri çok ararız,

3-Sivas kazara şampiyon olursa TS nin imajı ve büyüklüğünü sorgulayanlar çok olur, biz büyüğüz demeyle büyük olunmuyor....

4-Alanzinho bu paranın yarısını bile etmez......

5-Saha ağırlığı ile masa ağırlığı(!) pararlellik arzetmeli.

6-Gökhan Ünal yerden şut çalışmalı, genel olarak havadan şut şekmeyi tercih ediyor.......

Gelişmelerden Haberdar Olun

@