7m

uzungöl yayla otel

Böylesi ancak Türkiye'de yaşanır!

Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta kümede kalma mücadelesi veren İskenderun Demirçelikspor ile sahasında konuk ettiği rakibi Bozüyükspor karşılaşmasında ilginç anlar yaşandıSpor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta kümede kalma mücadelesi veren İskenderun Demi

Spor 07.04.2014, 18:52
Böylesi ancak Türkiye'de yaşanır!

Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta kümede kalma mücadelesi veren İskenderun Demirçelikspor ile sahasında konuk ettiği rakibi Bozüyükspor karşılaşmasında ilginç anlar yaşandı

Spor Toto 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta kümede kalma mücadelesi veren İskenderun Demirçelikspor ile sahasında konuk ettiği rakibi Bozüyükspor karşılaşması öncesi elektrikler kesilince, maç kadrosu ve İstiklal Marşı stat içerisine getirilen polis aracının megafonuyla okundu.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN...

Beş Temmuz Stadı'nda maçın başlamasına dakikalar kala elektrik kesildi. Her iki takım da sahaya çıktı. Elektrik olmayınca seyirciye takım kadroları anonsu ile İstiklal Marşının okunması için formül arandı. Bunun için çevre güvenliği alan İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ait bir polis aracı stadın içerisine getirildi.

Polis aracının megafonuyla iki takımın kadrosu seyircilerin duyabilecekleri şekilde anons edildi. Ardından da yine polis megafonu kullanılarak maç başlamadan önce toplu olarak İstiklal Marşı okundu. Anons ve İstiklal Marşının okunmasının ardından karşılaşma başladı.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@