Bordo mavililerden anlamlı istek!

Haber61/Spor servisi - Süper Lig’de 14 eylül Pazar günü Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Trabzonspor’da yavaş yavaş derbi havası esmeye başladı.Kentte de bu hava hissedilmeye başlandı. Taraftarların özellikle son birkaç gündür Passolig kartı ve kombine kar

Spor 06.09.2014, 12:51
Bordo mavililerden anlamlı istek!

Haber61/Spor servisi - Süper Lig’de 14 eylül Pazar günü Fenerbahçe’yi konuk edecek olan Trabzonspor’da yavaş yavaş derbi havası esmeye başladı.

Kentte de bu hava hissedilmeye başlandı. Taraftarların özellikle son birkaç gündür Passolig kartı ve kombine kartların yoğun ilgi göstermeye başladığı bildirildi.





Passolig satışlarının 20 bini geçtiği, kombine satışlarının ise 2 bin 500’e yükseldiği ifade ediliyor. Ayrıca Fenerbahçe maçı için Trabzonsporluların özel bir de isteği var.

Trabzonspor taraftar gruplarından BMN, “Avni Aker'de oynayacağımız şikebahçe maçına formalarımızda "2010-11 Şampiyonu Trabzonspor" yazılarıyla çıkmanızı istiyoruz!” mesajı yayınlarken Galatasaray maçı öncesi Avni Aker’de futbolcuların sahaya, “2010-2011 futbol sezonu şampiyonu Trabzonspor" yazılı pankartın tekrar kullanılması ve Fenerbahçe maçında da bunla sahaya çıkılmasını istediler.

Yönetim bu tekliflere kara kara düşünürken, aldığımız duyumlara göre asla böyle bir şey olmayacağı, yönetimin de bu tepkiye soğuk baktığı öğrenildi.



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (11)
umut kaçar 7 yıl önce
BEN mç gidip rht bir şekilde maçımı izlemek istiyorum olay cıkracak oln kulube zarar verecek olanlr maça gelmesin düşün kulubun yksından tepkinizi birazda hırsızları kollaynlra gösterin kupamızı vermeyenlere gösterin
burakhan tanrıverdi 7 yıl önce
haklılığımız mahkemelerde sırayla ve yavaş yavaş alıyoruz zaten,haklılığımızı böyle gereksiz gerilimlere çevirmeyelim,sahaya pankartla çıksak neolur çıkmasak neolur.gerek yok,mahkemelerin verdiği her karar zaten şampiyonluğumuzu deklare ediyor.
Türkday 7 yıl önce
Güzel olur
adan altan 7 yıl önce
sen rakibini yen.onlara hırs veriri bu pankart.kesnlikle rakibi motive eder.maçı kazan ve sonra aç o pankartı....
Mehmet yilmaz 7 yıl önce
Böyle yazılar ancak onları motive ediyor onun için onlara güzel misafirperverlik yapıp onlardan alacağımız 3 puan onlara daha güzel cevap olur düşüncesinden anlar 3 yıldır bu saldırganlık motive ediyor ve çıkardığımız olaylar onların istediğini alıp gitmesini sağlıyor bunu bilmeliyiz diye dusunuyorum
Hüseyin Karagöz 7 yıl önce
Trabzonspor yetkiliileri..3 dakika topa dokunmalıyım tüm dünyada haber olalım...Taraftar arkdaşlarım...Temiz futbol şikeye hayır 2010-11 şaöpiyonu pankartlarını maç sonunda sonuç ne olursa olsun açalım...Fenerbahçe her topu aldığında sadece ıslık...Küfür ve sahaya atılan herşey takımımıza ligimize zarar verir...Ve 90 dakika susmayalım
adil türk 7 yıl önce
Bunu sivil toplum örgütleri ve taraftar dernekleri yapmalı.
rizeli cavit 7 yıl önce
spor bakaniniz faruk özak ve vekiliniz bayraktarin ince calismasi ne oldu sivasta gol haberi var 4:4 mü 4:4 mü elin maliyla gerdege giripte sampiyonlukmu bekliyorsunuz utanmazlar sizde gurur olsa susardiniz bir sinek kadar degeriniz yok terbiyesiz sarlatanlar sizi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@