Borcu olan transfer yapamayacak!

 Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Spor TotoSüper Lig'de gelecek sezon uygulanacak yeniyabancı kuralını açıklarken, adeta devrim gibi kararlar alındı.Yabancı oyuncu transferi için mali kıstasYerli oyuncular için kulüplere teşvik sistemi getirdiklerinin al

Spor 05.01.2015, 22:05
Borcu olan transfer yapamayacak!
 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Spor TotoSüper Lig'de gelecek sezon uygulanacak yeniyabancı kuralını açıklarken, adeta devrim gibi kararlar alındı.

Yabancı oyuncu transferi için mali kıstas

Yerli oyuncular için kulüplere teşvik sistemi getirdiklerinin altını çizen Demirören, teşvik sistemine uyacak kulübün, sezon sonunda 10 milyon liraya kadar prim alabileceğini aktarırken,"Kulüplerin yabancı transferi yapabilmeleri için vergi, sigorta, oyuncu borcu olmayacak. UEFA'ya veya FIFA'ya kesinleşmiş borçları olmayacak. Aksi halde yabancı transferi yapamayacaklar" şeklinde konuştu.

 

Yorumlar (5)
Altuntaş ali 6 yıl önce
Bir insan bu kadar sevimsiz olabilirmi? Allahim sen günah yazma...
Altuntaş ali 6 yıl önce
Senin yüzünden milli takımdan nefret ettim sifatsız
AHMED KARAKAYA 6 yıl önce
bizim takımın borcu yokki !
mrt 6 yıl önce
Bu adam başkan olduğu sürece Türk futbolu sönmeye mahkumdur...
ahmet 6 yıl önce
Sana kızıyorum . Çünkü sen bir kullanın. Sahibi ne derse onu yapıyorsun. Hak yiyenin ALLAH belasını 2011 den bu yana TRABZONSPOR sahada linç ediliyor. Sayende milli takımda tutuyorum. BJK için UEFA'YA sahte evrak veren bir kişi TFF Başkanı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@