Bölgesel Amatör Lig Play-Out | Maç Sonuçları ve Fikstür

Amatör lig takımları Bölgesel Amatör Lig'e çıkmak için mücadele veriyor...

Bölgesel Amatör Lig Play-Out | Maç Sonuçları ve Fikstür
banner432

HABER61 - SPOR SERVİSİ

Amatör lig takımları Bölgesel Amatör Lig'e çıkmak için mücadele veriyor. İşte Play-Out müsabakalarından sonuçlar ve fikstür:

- | Şarkışla Belediyespor - 0-3* Cumhuriyet Üniversitesi (Hükmen)

25.04.2019 - 15:30 | Ceyhanspor 1-0 Kürkçülerspor (5 Ocak Fatih Terim Stadyumu)

26.04.2019 - 15:00 | 7 Mart Kadirli Demirspor 1-1 (P: 4-5) Tüysüzspor (Osmaniye 7 Ocak Stadyumu) 

27.04.2019 - 13:00 | Yakutiyespor 2-1 Ilıca İdmanocağı (Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu)
27.04.2019 - 13:00 | Arhavispor 3-1 Borçkaspor (Artvin Şehir Stadı)
27.04.2019 - 13:30 | Ulalar Belediyespor 2-1 Kemahspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)
27.04.2019 - 14:00 | Kapadokya Göremespor 7-0 Suvermez Kalespor
27.04.2019 - 14:00 | Tonya Doğanspor 2-0 Faroz Yalıspor (Ahmet Suat Özyazıcı Stadyumu)
27.04.2019 - 15:00 | Serinhisarspor 0-0 (P: 3-4) Çal Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı Stadı)
27.04.2019 - 15:00 | Ortaca Belediyespor 2-2 (Uzt: 3-2) Turgutreisspor (Muğla Atatürk Stadı)
27.04.2019 - 15:00 | 1926 Bulancakspor 0-0 (Uzt: 1-0) Eynesil Belediyespor (Giresun Atatürk Stadı)
27.04.2019 - 15:00 | Gülbahçespor 2-1 İnegöl Doğugücüspor (Bağlarbaşı Sahası)
27.04.2019 - 15:30 | 11 Nisanspor 2-3 Siverek Belediyespor (11 Nisan 1 No'lu Saha)
27.04.2019 - 15:30 | Elbistan Belediyespor 1-0 Andırın Yeşildağspor (12 Şubat Stadı)

28.04.2019 - 13:00 | Kırıkkale Büyük Anadoluspor 8-2 Türk Metal 1963 Spor (Fikret Karabudak Stadı)
28.04.2019 - 14:00 | Siirt İl Özel İdare 5-0 Eruh Gençlikspor (Siirt Atatürk Stadı)
28.04.2019 - 14:00 | Bozüyük Vitraspor 1-0 1308 Osmaneli Belediyespor (Edebali Stadı)
28.04.2019 - 14:00 | Bitlis Özgüzelderespor 6-0 Tatvanspor (Bitlis 8 Ağustos Stadyumu)
28.04.2019 - 14:00 | Mardin BB. 1-0 Kızıltepe Belediyesispor (Mardin 21 Kasım Stadı)
28.04.2019 - 14:30 | Bayburt Belediyespor 1-0 Aydıntepe Belediyespor (Bayburt Genç Osman Stadı)
28.04.2019 - 14:30 | Altınordu Belediyespor 3-1 Orduspor (Ordu 19 Eylül Stadı)
28.04.2019 - 14:30 | Ladik Belediyespor 7-2 Termespor (Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı)
28.04.2019 - 15:00 | Bartınspor 4-0 Amasraspor (Bartın Atatürk Stadı)
28.04.2019 - 15:00 | Iğdır Esspor 2-1 76 Iğdır Belediyespor (Iğdır Merkez Karaağaç Sahası)
28.04.2019 - 15:00 | Kahta Dirilişspor 1-5 Kahta 1978 Spor (Kahta İlçe Stadı)
28.04.2019 - 15:00 | Altınova Belediyespor 1-2 Yalovaspor (Yalova Atatürk Stadı)
28.04.2019 - 15:00 | Çanakkale Dardanel SK 0-0 (P: 3-5) Bozcaadaspor (Çanakkale 18 Mart Stadı)
28.04.2019 - 15:00 | Sinopspor 1-2 Boyabat 1968 Spor (Sinop 80. Yıl Stadı)
28.04.2019 - 15:00 | Yeni Amasyaspor 1-2 Merzifonspor (Amasya 12 Haziran Stadı)
28.04.2019 - 15:00 | Çerkezköy 1911 Doğanspor 3-0 Çorlu Kültürspor (Tekirdağ Namık Kemal Stadı)
28.04.2019 - 15:00 | Kütahyaspor 3-0 Akıncılarspor (Halil Akkaş Sahası)
28.04.2019 - 15:00 | Kastamonu İl Özel İdare 4-4 (P:7-5) Taşköprüspor (Kastamonu Gazi Stadı)
28.04.2019 - 15:30 | Manavgat Belediyespor 6-2 Antalya BŞB. Asat Gençlikspor (Akdeniz Üniversitesi Stadı)
28.04.2019 - 15:30 | Uzunköprüspor 2-0 Osmanlıspor (Edirne 25 Kasım Stadı)

30.04.2019 - 14:00 | Yüksekova Belediyespor 2-2 (P:3-0) Hakkari GSK Sportif Faaliyetler (Hakkari Merzan Suni Sahası)
30.04.2019 - 15:00 | Serdivanspor 0-1 Pamukova 1968 Spor (Sakarya Yeni Atatürk Stadı)
30.04.2019 - 16:00 | Arsuz Karaağaçspor 0-1 Reyhanlı Belediyespor (Antakya Atatürk Stadı)

01.05.2019 - 14:00 | 1955 Batman Belediyespor 2-0 Batman TEİAŞ (Batman Yeni Şehir Stadı)
01.05.2019 - 14:00 | 1926 Polatlı Belediyespor 0-4 Ankara T.K.İ. (Sincan 15 Temmuz M.B. Stadı)
01.05.2019 - 15:00 | Kilis Belediyespor 5-0 79 Kilisspor (Kilis 7 Aralık Stadı)

02.05.2019 - 15:00 | Turhalspor 1-5 Niksar Belediyespor (Tokat Gaziosmanpaşa Stadı)
02.05.2019 - 16:00 | Aydınspor 1923 0-2 Karpuzlu Bld. (Adnan Menderes Stadı)

04.05.2019 - 14:00 | Kendirli Bld. 1-1 (Uzt: 2-2 P:0-3) Salaharspor (Derepazarı İlçe Sahası)
04.05.2019 - 14:00 | 12 Bingölspor 2-0 Solhan Gençlerbirliği (Bingöl Şehir Stadı)
04.05.2019 - 14:00 | Muş Menderesspor 2-1 Öz Hasköyspor (Muş Şehir Stadı)


05.05.2019 - 15:00 | Sungurlu Belediyespor 1-2 Osmancık Belediyespor (Çorum 1 No'lu Suni Saha)
05.05.2019 - 15:00 | Karaman Bld. 4-0 Yollarbaşı Gençlikspor (Kemal Kaynaş Stadı)
05.05.2019 - 15:00 | Devrek Bld. 2-1 Gelikspor (Karaelmas Kemal Köksal Stadı)
05.05.2019 - 15:00 | Araban Belediyespor 0-0 (P:3-5) Nizipspor (Gaziantep Stadyumu)
05.05.2019 - 15:30 | Diyarbakır Yolspor 1-1 (2-4) Bismil 21 Sportif Faaliyetler (Seyrantepe Spor Kompleksi)

08.05.2019 - 17:00 | Bornova Yeşilova 4-2 Aliağa Helvacıspor (İzmir Atatürk Stadı)

10.05.2019 - 16:00 | Medcem Silifke Belediyespor 1-2 İdman Yurdu 1925 (Tarsus İlçe Stadı)

11.05.2019 - 17:00 | İzmirspor 2-0 Özçamdibispor (İzmir Atatürk Stadı)

12.05.2019 - 15:00 | Urganlıspor 1-4 Manisa Sanayispor (Manisa 19 Mayıs Stadı)

15.05.2019 - 14:00 | 1960 Silopi Spor 1-1 (Uzt: 1-2) Cizre Serhat Spor

- BAL LİGİ 1. 2. 3. KADEME MÜSABAKALARI -

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 10:23

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner472