banner539

banner526

banner533

banner513

Boğazın boğası ringe dönüyor

Yaz aylarında yapacağı maçın organizasyonu için Antalya'ya gelen Sinan Şamil Sam, Kepez Belediyesi tarafından yapımı süren ''Mısır Çarşısı''nı gezdi. Gezisi sırasında basın mensuplarına açıklama yapan Sam, ''Yaptığım bir maçın ardından kızgınlıkla boksu b

Spor 27.01.2009, 17:01
Boğazın boğası ringe dönüyor

Yaz aylarında yapacağı maçın organizasyonu için Antalya'ya gelen Sinan Şamil Sam, Kepez Belediyesi tarafından yapımı süren ''Mısır Çarşısı''nı gezdi. Gezisi sırasında basın mensuplarına açıklama yapan Sam, ''Yaptığım bir maçın ardından kızgınlıkla boksu bıraktığımı açıklamıştım. Ancak yaşım çok genç, tekrar ringlere döneceğim. Ben hala Avrupa şampiyonuyum. Unvanımı koruyorum. Daha üst sıralara çıkacağım bir maça çıkmak istiyorum'' dedi.

Sam, amatör karşılaşmalarda iki kez Dünya şampiyonu olduğunu hatırlatarak, profesyonel boksta da Avrupa şampiyonu olduğunu söyledi. Mesleğinin boksörlük olduğunu anlatan Sam, yaz aylarında Antalya'da bir maç organizasyonu düzenlemek istediklerini, bunun için Antalya'ya geldiğini belirterek, organizasyonun gerçekleşmesi halinde Antalya'da ringe çıkacağını söyledi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@