banner526

banner533

banner513

Bobo'dan TS örneği

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Bobo, Türkiye'de en beğendiği futbolcunun Gökhan Ünal olduğunu söyledi. Bobo, ''Bobo, Holosko, Nobre aynı takımda oynar mı'' sorusuna da ''Bence oynar. Türkiye'de bunun örnekleri de var. Mesela Trabzonspor'da iki santrfor

Spor 01.03.2009, 13:26
Bobo'dan TS örneği

Beşiktaş'ın Brezilyalı futbolcusu Bobo, Türkiye'de en beğendiği futbolcunun Gökhan Ünal olduğunu söyledi.

Bobo, ''Bobo, Holosko, Nobre aynı takımda oynar mı'' sorusuna da

''Bence oynar. Türkiye'de bunun örnekleri de var. Mesela Trabzonspor'da iki santrforun yanı sıra Yattara da oynuyor'' cevabını verdi.

Türkiye'de Gökhan Ünal ve Ümit Karan'ı beğendiğini anlatan Brezilyalı futbolcu, başarılı bulduğu savunma oyuncularının başında da Servet ve Lugano'nun geldiğini kaydetti.

Yorumlar (4)
eray 12 yıl önce
ya bu bobo ya futboldan anlamıyor yada gkan unal dıye yanlıs bırısını söylemiş...gokan unalın neresı kalıtelı ...o tam bır kazma
incisu 12 yıl önce
aynen sözlerine harfiyen katılıyorum...! bugün kü futboluna bakın yaa olaacak iş dil... aldı trilyonları oturdu bi insan utanır yaa! insan der ki bn, 100 tl lik futbol oynuyom! geri kalan parayı alın hakettiğimde geri verirsiniz bana!!! çünkü seyredilcek bir futbolcu dill insanları cinnet geçircek noktaya getiriyo oynadığı futbol la! futbol denirse ona tabi!!!! ne dimm hakkaten şaşırmış bobo...
Monarchos 12 yıl önce
ben de incisu'ya katlıyorum:) gökhanı seyrederken cinnet geçiriyorum.. bu da yetmiyor, diyorum ki kendime: bu adam trilyonları alıyor, yetmiyor stada gidip, televizyonun karşısına geçip onu seyrediyorum, ÜSTÜNE BİR DE PARA VEREREK HAA!!! keşke biraz daha üzerine gitseydim, gökhandan daha ii futbolcu olurdum die düşünüyorum.. neymiş okul okumuşuz, sokayım okuluna.. sonra kendimi kandırıyorum: gökhandan bu dünyada başka bir halt olmayacağı için adam futbolcu olmuşş.. buralara nasıl gelmiş açıklayamıyorum ama şansı da yaver gitmiş, şimdi forumda artist artist geziyor işte:((bugünkü antalya maçını izliyorum, ben bu adamın yaptıklarını yavuz selimde yapsaydım sahanın ortasında hocadan dayak yerdim alim allah..
haldizenli 12 yıl önce
Ya Arkadaslar Siz Yanlis Anladiniz!!!!

Bobo Hakli!! Çünkü Gökhan O Toplari Gol Yapsa Trabzonspor zirvede Yanliz Kalacakti.

Bobo da O Yüzden Gökhani Begeniyor Ne Zannettiniz Baska ???? Brezilyali Bobo Hakli Onun Yerine Kendinizi Koyun Böyle Gökhan Gibi Adam Sevilmezmi???

Demek Istiyorki Hepimiz Çok Kötü Oynuyoruz Buna Gökhanda Dahil,Adam (Bobo) Basin Araciligiyla Tesekkür Ediyor Ki Sagolasin O Golleri Kaçiriyorsun da Bizde Zirveden Sayende Kopmuyoruz!!!!!!

Yani Birnevi Tesekkür Ediyor.

Sizler Yanlis Anladiniz Yani !!!!Böyle Kazma Dünyada Kaçtane varki Siz Yanlis Anladiniz Efendim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@