alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Biz Bu İşi Başarırız

UEFA Kupası'na katılma yolunda bu akşam hayati bir maça çıkacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, rakiplerinin kendilerinden üstün bir takım olmadığını söyledi.Otelul Galati karşısında ilk maçta alınan 2-1'lik yenilginin abartıldığını söyley

Spor 28.07.2007, 16:02
Biz Bu İşi Başarırız

UEFA Kupası'na katılma yolunda bu akşam hayati bir maça çıkacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Ziya Doğan, rakiplerinin kendilerinden üstün bir takım olmadığını söyledi.

Otelul Galati karşısında ilk maçta alınan 2-1'lik yenilginin abartıldığını söyleyen deneyimli teknik adam, "Bizi orada yenmeleri takım oyununu sahaya iyi yansıttıklarının göstergesiydi. Şimdi bizim onlara Trabzonspor'un nasıl bir takım olduğunu göstermemizin vakti geldi. Galati maçı ile birlikte Avni Aker'de taraftarlarımıza gelecek sezon nasıl bir Trabzonspor izlettireceğimizin sinyallerini vermek istiyoruz" dedi.


Doğan, zorlu geçecek karşılaşmada her şeyden çok taraftar desteğine ihtiyaç duyacaklarını da ifade ederek, "Bu sezon birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmeliyiz. Eğer bunu başarırsak başarının geleceğinden kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@