7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Biz biliyoruz Aziz Yıldırım'a anlat!

Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, futbolu şike pisliğine bulaştıran Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın kulağına küpe edinmesi gereken sözler söyledi. Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen, bir tv programına konuk oldu. Yayında bomba gibi açıklamalar y

Spor 05.04.2014, 11:09
Biz biliyoruz Aziz Yıldırım'a anlat!
Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen, futbolu şike pisliğine bulaştıran Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın kulağına küpe edinmesi gereken sözler söyledi.
 
Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen, bir tv programına konuk oldu.
 
Yayında bomba gibi açıklamalar yapan eski F.Bahçe'nin eski başkanı, şike konusuyla ilgili "Şike yapan kızını ve karısını satmış gibidir" diye konuştu.
 
Kendiside Aziz Yıldırım gibi temiz olmayan Ali Şen'in bu sözleri şikeyi futbola bulaştıranlara güzel bir cevap oldu. Ancak şikeyi yapanın da şikeyi yapana ağır sözlerle ithamda bulunanın da aynı camiadan çıkması oldukça dikkat çekti.

Yorumlar (2)
mustafa göksal 8 yıl önce
demekki sonsuz servetinin kaynağı buymuş meslek işte ali şen den azız yıldırım a gecdi . lafa söze hacet yok mesleğini acıkladı.
Bekle Trabzon 8 yıl önce
Her şeyi de yapar adamlar. Biz küçük takımız, vizyonsuz beceriksiz yöneticiler hep bu genel kurulun eseri. Trabzonsporumuzun üyeleri ne ki seçtiği başkanı ne olsun. Biz böyleyiz işte. Genel kurul üyelerinden saysan 20 kişi çıkmaz yöneticilik yapacak insan. Hayatında bakkal dükkanı bile işletememiş adamı başkan seçersen aç ağızını da bekle..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@