7m

uzungöl yayla otel

"Bir Puanı Almayı Başardık"

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 2-0 geriye düştükleri Trabzonspor karşısında iki penaltı ile bir puanı aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. "Bizim maçtan beklentilerimiz daha farklıydı. Ama bir puan aldık ve sevincimiz az da olsa gerç

Spor 13.04.2014, 19:17

Eskişehirspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 2-0 geriye düştükleri Trabzonspor karşısında iki penaltı ile bir puanı aldıkları için mutlu olduklarını söyledi. 

"Bizim maçtan beklentilerimiz daha farklıydı. Ama bir puan aldık ve sevincimiz az da olsa gerçekleşti. Kaybetmedik, sevinçliyiz." diyen Sağlam, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, ilk devre kendileri için iyi geçtiğini, pozisyon ürettiklerini ancak şansız gol ile rakipleri karşısında geriye düştüklerini kaydetti.


"İkinci yarı baskı yapıp gol bulmamız gerekiyordu." diyen Sağlam, "Ama bu esnada açık oldu ve kontratakla ikinci golü buldular ikinci yarının başında. Böyle bir takımın karşısında 2-0 geriye düştük. Bu zordu. Riske girdik. Üretmeye başladık, pozisyonlar bulduk. Kaybetmedik, iki penaltı ile puan aldık. 2-0 geriden gelip puan almayı başardık. Sonuçta kaybetmedik, bu işin iyi tarafı. Bizim maçtan beklentilerimiz daha farklıydı. Ama bir puan aldık ve sevincimiz az da olsa gerçekleşti." şeklinde konuştu.

2-2’lik Trabzonspor beraberliğinin önümüzdeki perşembe günü oynayacakları kupa maçı için takıma moral olduğuna dikkat çeken Sağlam, "Bize moral oldu. Artık bu moralle Antalya'da her şeyimizi ortaya koyup önce finale kalmayı sonra da kupayı almak istiyoruz." diye konuştu.


Yorumlar (2)
Ali Papa 8 yıl önce
Sırf şikecileri koruyup kollamak,Trabzonsporun hakkını gaspetmek için malum makam tarafından atanan TFF nin kumpasla! görevli parelel hakemlerinin! yaptığı bir ayıplar zinciri iki penaltı.Hami Mandıralının oyunu okumaktan aciz kalması da eklenince kaybedilen 2 puan.Önemli değil oylar AKP ye haydin sandığa.
adil türk 8 yıl önce
Fakat bu bir puanı Trabzonspor düşmanı TFF hakemleri tarafından aldınız.Bu bir gerçek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@