Beyazlı: Bugün Trabzonspor'u konuşuyorsak...

Trabzonspor TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı geçtiğimiz hafta sonu 19 Mayıs spor salonunda gerçekleştirilen Trabzonspor Olağan Genel Kurul'nda Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Trabzonspor eski Başkanı Faruk Özak hakkında söylediği sözleri değerlen

Spor 26.12.2014, 14:53
Beyazlı: Bugün Trabzonspor'u konuşuyorsak...

Trabzonspor TFF Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Beyazlı geçtiğimiz hafta sonu 19 Mayıs spor salonunda gerçekleştirilen Trabzonspor Olağan Genel Kurul'nda Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Trabzonspor eski Başkanı Faruk Özak hakkında söylediği sözleri değerlendirdi.

Haber61.net'e açıklamalarda bulunan ve Trabzon şehrinin dışarda Trabzonspor ile tanındığını belirten Mustafa Beyazlı "Bunu hassas şekilde korumamız lazım. Cumartesi günü yapılan Mali Genel Kurul büyük kulüplere yakışır bir kurul olmamıştır" dedi.

BUGÜN TRABZONSPOR'U KONUŞUYORSAK...

Beyazlı, Faruk Özak’a söylenen sözlerin çok anlamsız ve altı boş ifadeler olduğunu sözlerine ekleyerek, "Faruk Özak’ın da herkes gibi hataları olmuş olabilir. Fakat Trabzonspor ile ilgili ilişkilerini tartışmak bunu bir düşmanlık seviyesine getirmek ve bunu toplumun önüne afişe etmek hiçbir mantıkla bağdaşan durum değildir. Trabzonspor, Faruk Özak ve Faruk Özak gibiler sayesinde büyümesini tamamlamıştır. Biz bugün Trabzonspor’u konuşuyorsak Trabzonspor’a hizmet edenler sayesinde konuşuyoruz. Düşmanlık olarak dile getirmek hiç şık bir davranış değildir.

TRABZONSPOR'U KÜÇÜLTMEYE DEVAM EDERSENİZ...

Trabzonspor’u büyütmek istiyorsak birlik beraberlik içinde olmamız lazım. Trabzonspor Futbol Kulübü herkesle yarışıyor ve güçlü olmanız lazım. Siz bu gücü büyütmek yerine küçültmeye devam ederseniz arayı açmış olursunuz. Trabzonspor küçük bir kent ama büyük Kulübü vardır. Bu kulübü daha da büyütmek istiyorsak aradaki mesafeyi azaltmak istiyorsak bir an önce söylemlerden uzaklaşmalıyız" ifadelerini kullandı.

HAKEM HATALARI BÜTÜN DÜNYA DA VAR

Mustafa Beyazlı Süper Lig'de çok tartışılan hakem hataları konusunda ise "Futbolun bir ifadesi de hatalar oyunudur. Hakemlerde hata yapabiliyor, bu bütün dünyada var. Hakem oyunu oldukça, mutlaka hata yapılacaktır. Biz hataları değil hakemleri ve kişileri eleştiriyoruz. Çok fazla eleştiriyoruz ve eleştirinin ötesine hakarete gidiyor. Hakemlerimizin ücretlerini geliştirdik. Puanlama siteminde az puanı olanlar daha az maça çıkıyor ve para kaybediyorlar. Benim düşüncem maça çıktılarında doğru karar vermenin dışında başka düşünce taşımaları mümkün değildir." dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
kemal aslan 7 yıl önce
Sayın Beyazlı hakem hataları bütün Dünyada var diyorsunuz doğru bir tespit bravo.peki 18 takımlı bir ligde 50 senedir hakem hatalarının % 95 2-3 takımın lehine olmasını bütün Dünya ile kıyaslıyor olmanız sizin de bu düzenin bir parçası olduğunuzun açık göstergesidir.ben de 35 yıldır almanyadayım ama herhalde istanbulun suyu bazı hemşehrilerimizi bayağı değiştiriyor.ne demek istediğimi anlamışınızdır.
Ali Kemal Kececi 7 yıl önce
Görüyorum ki şike hakkında tek kelime etmemişsiniz Trabzonsporun haklarını savunmak için gittiğiniz federasyonda maaş almaktan başka bir icraatınız yok Ben kendi adıma Taylan Üner ve Sizin hiçbir söyleminize inanmıyorum Gündem olmak için basın açıklması yapmanıza gerek yok Şike konusunda iki adım atın bu taraftar sizi başının üzerinde tutar ama nerdeee..
Ercan Aslan 7 yıl önce
Çok doğru yorum Kemal Aslan bey. Hata işini geçsinler.. Anadolu kulüpleri Trabzonspor dahil hep yanan olduğuna göre bu iş tek taraflıdır ..Yıllardır bitmediğine göre de kasıtlı dır , korkaklıktır ya da eyyamcılıktır. Kaybeden hep biz olduğumuza göre de sn Beyazlının 45 senedir İstanbul un ağzında olan bu beyanatı savunması kabul edilebilir bir şey değildir.
KÖKSAL AYGÜN 7 yıl önce
sen de fener temsilcisi oldun.ayıptır.hakemler beşiktaş ve fener lehine hata yapıyor.uyuyorsunuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@