banner539

banner526

banner533

banner513

Beşiktaş'ta Holosko sıkıntısı

Trabzonspor karşısında pazar günü önemli bir müsabakaya çıkacak olan Beşiktaş'ta hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, Slovakya'nın Dünya Şampiyonası grup elemelerinde Slovenya ile oynadığı maçta sakatlanan golcü futbolcunun Trabzonspor karşısında oynama şans

Spor 12.09.2008, 16:13
Beşiktaş'ta Holosko sıkıntısı
Trabzonspor karşısında pazar günü önemli bir müsabakaya çıkacak olan Beşiktaş'ta hazırlıklar tüm hızıyla sürerken, Slovakya'nın Dünya Şampiyonası grup elemelerinde Slovenya ile oynadığı maçta sakatlanan golcü futbolcunun Trabzonspor karşısında oynama şansının düşük olduğu belirtildi.

Slovakya'nın Dünya Şampiyonası grup elemelerinde Slovenya ile oynadığı maçta sakatlanan golcü futbolcunun Trabzonspor karşısında oynama şansının düşük olduğu belirtildi.

İstanbul'a döner dönmez tedavi altına alınan Holosko'nun kafileyle birlikte Trabzon'a götürüleceği, durumuna maç sabahı tekrar bakılacağı ifade edildi.

Holosko'nun bu karşılaşmada yer alamaması halinde Aydın Karabulut'un ilk onbirde yer alacağı belirtildi.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın savunmayı Serdar Kurtuluş, Sivok, Zapatocny ve Tello'dan oluşturacağı, orta alanda da Holosko veya Aydın'ın dışında Serdar Özkan, Uğur İnceman ve Cisse'yi görevlendireceği bildirildi. Sağlam'ın Delgado'ya ileride oynatacağı Bobo'nun hemen arkasında yer vereceği belirtildi.
Yorumlar (6)
deli_tsli 12 yıl önce
sankı oynasa bısıy olacak.slovak mıllı takımında bıle yedek oturan adam oynas ne olur oynamasa ne olur
koksalaygun 12 yıl önce
Aydın diri dayanıklı.Holosko dan daha etkili.Holosko nun tek özelliği var oda sürati.Pozisyon bulursa.Trabzon kazanacak ama yönetime kızıyorum.Çocukça hareket ediyorlar.Tüzüğe kadar iyi idiler.Şimdi sendelediler.Hoş olmadı.
capablanca 12 yıl önce
koksalaygun kardes...! tuzuge kadar ıyı olan yonetım, tuzukten sonra sendeledı dıyorsun, hanı nerede...? bız hıc boyle bırsey gormedık, algılamadık ta...! eskı yonetımın tuzugu ıdı o kardes, adamlar esas kendı yaptıkları tuzugu onaylamadılar...! bunların ısı zaten, mıllet bu ıslerden pek haberdar degıl ya, tuzugu reddederek, bakın sadrı sener yonetımıne bır tuzugu onaylatamadı dedırtmek...! bız neyın ne oldugunu bılıyoruz kardes...! akılllarınca mılletı kandıracaklar...! tuzugu rededen uyelelere TS'luluk yakısmıyor, bunlar bırlıktelıgı, tek vucut olmayı beceremıyen, kendını akıllı zanneden bır adam toplulugudur! SAYGILARIMLA...
efecee 12 yıl önce
O tüzüğü onaylamayanlar aramızdaki irlandalılardır. Biz Başkanımız Sadri şenerin arkasındayız ne istiyorsa bize soylesin. Birde nike mağazalarında ts ürünleri görmek istiyoruz. ve bol çeşit yapılsın tüm spor kıyafetlerimiz ts armalıı olsun. kaliteli lütfen.
NESNEL 12 yıl önce
bir dahaki tüzük kongresine 25 arkadaşımla gideceğiz.250 kişilik gözdağı grubu tüzük nasıl geçermiş o zaman görür. ts,ye destek hep destek,yönetime hocaya futbolcuya bir dahaki kongreye kadar her şartta destek...ts egosu içinde olanlara geçit yok.muhalefet bir dahaki seçimde iktidar olsa da sonraki seçimlere kadar inansınlar onlara da tam destek veririz.herkesin desteğe ihtiyacı olacağı zaman gelecek...önemli olan ts'DİR.kişiler gelir geçer.
köseoğlu 12 yıl önce
bildiğim kadarıyla başkan adayları yaklaşık 800 kişinin belli oranda oyuyla aday olması.bu 800 kişilerin bir adaydan fazla tercih hakkı olmaması. vs. bundan ben şunu anlıyorum.yaklaşık 15000 üyesi olan farz edelim hepside oy kullanma hakkı olsun kongreye gitmesine gerek kalmayacak.nasılsa adaylar belli ben yönetim kurulunun sayısı kadar oy almayan yönetimleri hatırlıyorum. ben trabzonspora üye olmammın tek nedeni seçimde oy hakkım olması.bu zihniyet sanırım oy kullanmayada sınırlama getirir. neden korkuluyor trabzonspor divanın yönetimine kaldığını unuttumu.o zamanki ayıp kimin.şuna aklım almıyor babadan demokrat olan sayın başkan sadri şener beyefendinin böyle antidemorat bir uygulamayı ne şartlarda kabul ettiğini anlamıyorum.demekki sayın eski başkanımız atay aktug üye kampanyası yaparak kötülük etmiştir.açaba kim demokrat sayın şener mi sayın aktug mu unutulmamalıdırki hep övündüğümüz konu trabzonsporumuzun sokakdan doğuşunu, şimdi seçkinlere bırakarak aslımızı inkar ediyoruz.bizler trabzonluyuz farklıyız son yıllarda bu bozulmuş ğibi görünsede kentimizi ilgilendiren konularda o ruhumuzu kullanırız.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@