banner539

banner526

banner533

banner513

Beşiktaş Zafer'in peşinde

Transfer sezonuna genç oyuncularını kiraya vererek başlayan Beşiktaş, Almanya ikinci ligi takımlarından Hansa Rostock forması giyen Zafer Yelen'i renklerine bağlamak için çaba sarfediyor. Zafer'den Beşiktaş'a olumlu yanıt Hansa Rostock kulübüyle 2010 yılı

Spor 05.01.2009, 15:49
Beşiktaş Zafer'in peşinde
Transfer sezonuna genç oyuncularını kiraya vererek başlayan Beşiktaş, Almanya ikinci ligi takımlarından Hansa Rostock forması giyen Zafer Yelen'i renklerine bağlamak için çaba sarfediyor.

Zafer'den Beşiktaş'a olumlu yanıt
Hansa Rostock kulübüyle 2010 yılına kadar sözleşmesi bulunan Zafer Yelen'in, Beşiktaş'ın teklifine olumlu yanıt verdiği ve iki kulübün görüşmelere devam ettiği öğrenildi. Hansa Rostock kulübünün, 22 yaşındaki futbolcunun bonservis bedeli olarak 1.5 milyon Euro istediği, Beşiktaş'ın ise bu rakamı aşağı çekmeye çalıştığı belirtiliyor.

Yorumlar (4)
ismar 12 yıl önce
biz kapımıza kadar gelipte almadığımız ve geri gönderdiğimiz yıldızı bjk alıyor yazık
berkan 12 yıl önce
arkadaslar yusufu aldik diyorum yusuf antalyada suan sadri senerde orda bügün son görüsme yapilacak,alalim yusufu diyorum ben ama yusufu almayacaksak bizleri oyalamasinlar artik,ben olsaydim sayet daha genc olan zafer yeleni alirdim kadroya zafer daha genc ve alirsak en az bi dört sene kalir bizde ve oyunkurucu olur yusuf 6 ay kalir gider ama zafer daha verimli olur,zaferin pesinde bjk var onlar istiyorsalar alirlar kesin bizde izler mükemmel oyuncuymus deris gezeriz.
gustavo colman 12 yıl önce
dun trtede stadyum programinda dediler eger yusuf transferi gerceklesmezse zafer yeleni alacakmislar gelen bilgiler arasindaymis hayirlisi olsun
Jason 12 yıl önce
zafer yelen kesinlikle trabzonspor'a gelmez. sadri senerin dediklerini unutdunuzmu?hatirlatalim ozaman:

''Muhatabımız olan Alman kulübü ise adeta bu transferin geçekleşmesi için değil, gerçekleşmemesi adına bir politika izledi. Sonunda da anlaşmak üzere Trabzon'a gelen oyuncuyu geri çağırdı. Oyuncu da bu çağrının arkasından Trabzon'dan ayrıldı. Bizim Trabzonspor Kulübü olarak böyle belirsizlikle kaybedecek zamanımız yok. Zafer Yelen dosyası bizim için kesinlikle kapanmıştır.Tabiki zafer gelse daha iyi olur ama neyapalim, Yusuf gelir 6 ay oynar sampiyon oluruz.. Sonra Sampiyonlar Ligi icin iyi bir oyun kurucu aliriz..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@