Beşiktaş hazırlıkları başladı

Hafta sonu deplasmanda Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek olan Trabzonspor, bu maçın hazırlıklarına akşam Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı tek çalışmayla başladı. Teknik Direktör Ersun Yanal nezaretinde yapılan çalışmaya, Ümit Milli Takım kampında

Spor 09.02.2009, 21:24
Beşiktaş hazırlıkları başladı
Hafta sonu deplasmanda Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek olan Trabzonspor, bu maçın hazırlıklarına akşam Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı tek çalışmayla başladı.

Teknik Direktör Ersun Yanal nezaretinde yapılan çalışmaya, Ümit Milli Takım kampında bulunan kaleci Onur, A Milli Takımında bulunan Gökhan Ünal ile ülkelerinin milli takında bulunan Song ve Cale, katılmadı.
Ayrıca izinli olarak ülkelerine giden Yattara ve Kaleci Slyva idmana katılmazken, hafif sakatlığı bulunan Ferat ise çalışmayı takımdan ayrı olarak salonda sürdürdü. Bordo mavililerin Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde yaptığı çalışmada Yanal, futbolcularına kondisyon testi yaptı.
Yorumlar (2)
casa 12 yıl önce
Trabzonsporumuzun bjk maçı öncesi Yattara izinli olarak memleketine gönderilmemeliydi.Acaba gerekcesi neydi?
marmaralı 12 yıl önce
inanın şu taraftar arkadaşların takıma verdiği zararı başka kimse veremez.ya arkadaşım adamın bir maruzatı olmasa sanırım durduk yerde ülkesine gitmez herhalde vardır bir nedeni.sonra bizim nemize gerekki arkasında art niyet aramak.yani bir takım medyanın yapmak istediklerine malesef bizler yardimcı oluyoruz.baksanıza dünde takımın başına güneşi getirdiler lütfen şu günlerde ortalığı bulandırmayalım .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@