Beşiktaş Başkanı Çebi şaşırtmadı!

Beşiktaş Başkanı Çebi koronavirüs arasından kendilerine pay çıkardı "Ligler tescil edilmesin, son 5 senenin ortalamasıyla Avrupa'ya gidecekler belirlensin"

Spor 31.03.2020, 09:27 31.03.2020, 09:42
Beşiktaş Başkanı Çebi şaşırtmadı!

Haber61 Spor Servisi

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, liglerin olası tescil edilmesi durumuna karşı söylemlerini sürdürüyor. Çebi bu kez yaptığı açıklamada "Birinci sıradaki kulüp şampiyon ilan edilirse o takıma sürekli problem olur. Sürekli sırtında yük olur. Diğer takımlara da haksızlık olur" dedi.

Liglerin olduğu gibi tescil edilmesine karşı olan Çebi, Avrupa kupalarına katılım için de önerisini yineledi. Son 5 yılın ortalamasına bakılarak Türkiye'yi temsil edecek takımlar belirlenebilen diyen Çebi, UEFA'dan gelecek gelirlerin diğer kulüplere dağıtılabileceğini söyledi.

ÖZET: TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLMASIN AMA BEŞİKTAŞ AVRUPA'YA GİTSİN

Bilindiği üzere Süper Lig'de an itibariyle lider konumda olan takım Trabzonspor. Çebi'nin istemediği gibi olur da ligler bu şekilde tescil edilirse Trabzonspor şampiyon olacak.  Ayrıca Çebi'nin istediği sistem uygulanarak Avurpa'ya gidecek takımlar belirlenirse Şenol Güneş sayesinde Avrupa'ya alışan Beşiktaş doğrudan Avrupa'ya gidebilecek. Aksi takdirde ligin olduğu gibi tescil edilmesi durumunda 5. sıradaki Beşiktaş Avrupa kupalarına katılamayacak.

Yorumlar (42)
BenDeniz 10 ay önce
Her parası olan adam sınıfında olacak diye bir kural yok. Tam korona virüslük adamlar! Sorsan Trabzonlu?
Hüseyin haldız 10 ay önce
senin gibi trabzonlu olmaz olsun sen ne ayaksın saayın çebi senin bir akraban örneğinde parlementoda var seni kınıyorum bir trabzonlu olarak
Güven 10 ay önce
Kendi Trabzonlu ama kani sütü bozuk trabzonludan bunlar asla Trabzonspor lu olamazlar
Tursun 10 ay önce
Bunlar nalıncı keseri kullanıyor söylediğinin imkansız olduğunu oda biliyor futbol böyle bir kararı alamaz hukuka aykırı hatta anayasaya aykırıdır düşme kaldırılır bu federasyonların elindedir bu arada herşey başkanın 2 dudağındadır ligler tescil edilecek derse ne scarface kalır ne şikeciler
Aknc 10 ay önce
Koronavirüs nerdesin? Çebi' nin beyin devreleri yandı. 65 yaş üstü olduğunu hatırlatırız.
Ali KAYA 10 ay önce
Büyük şehirler insanı işte böyle bozar.
kutupyıldızı 10 ay önce
çebi sana bi çelme atarım görürsün
Akrep ???? 10 ay önce
LA SEN NE AKILLISIN BE.
Temelli 10 ay önce
Sayın Başkan, liderin tescil edilmesine karşı çıkıp son 5 yıl dikkate alınarak Avrupa kupalarına katılım sağlansın deyip Beşiktaş'ı zeytinyağı gibi suyun üstüne çekiyorsun. Bu nasıl adalet anlayışı. İnsan utanır. 82 puana sahip takımı şike ile şampiyonluktan ettiniz şimdi de başka ayak oyunları deniyorsunuz. Ancak bu sefer işiniz zor.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@