vardallar

Beşiktaş - Adana Demirspor maçı sonrası saha karıştı

Beşiktaş - Adana Demirspor maçı sonrası saha savaş alanına döndü.

Spor 21.09.2021, 22:46
Beşiktaş - Adana Demirspor maçı sonrası saha karıştı

Vodofone Park'ta Beşiktaş'ın Adana Demirspor'u konuk ettiği 6. hafta mücadelesinde inanılmaz anlar yaşandı. Skorun siyah beyazlılar aleyhine 3-0'dan 3-3'e geldiği maçta, son düdüğün çalınmasıyla saha adeta savaş alanına döndü. Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Murat Şahin'le Mario Balotelli arasında yaşanan gerilim soyunma odası koridorlarına taşındı. Güvenlik görevlilerin araya girmesiyle olaylar sona erdi.

Süper Lig'in 6. haftasında Beşiktaş ile Adana Demirspor arasındaki mücadelede tarihi anlar yaşandı. Siyah beyazlıların 3-0 öne geçtiği maçta son dakikalarda gelen gollerle Mavi Şimşekler, skoru 3-3'e getirdi.

BALOTELLİ'DEN BEŞİKTAŞ KULÜBESİNİ KIZDIRAN HAREKET

Mücadelenin 79. dakikasında Mario Balotelli, skoru 3-2'ye getiren golü kaydettikten sonra Beşiktaş yedek kulübesine doğru gidip işaret parmağıyla kafasını gösterdi ve "Düşün" anlamında hareket yaptı.

MAÇ SONRASI SAHA KARIŞTI

Balotelli'nin gol sevinciyle yükselttiği tansiyon, Adana Demirspor'un 3. golü bulmasıyla zirve yaptı. Hakem Ali Palabıyık'ın son düdüğü çalmasıyla birlikte ise saha adeta savaş alanına döndü. Beşiktaş Yardımcı Antrenörü Murat Şahin ile Balotelli arasında yaşanan diyalog sonrası tünel girişi karıştı. Soyunma odasına koridorlarına kadar uzanan olaylar güvenlik görevlilerin araya girmesiyle son buldu.


Yorumlar (5)
Gökhan 1 ay önce
Sergen Yalçın Bey; açıklamalarını dinledim. Büyük takım teknik direktörü senin gibi olmaz, sen yıllar önce Balotelliye beyinsiz dersen bu adam da bir gün seni bulup lafını iade eder. Balotelli ırkçılık yüzünden çok çekmiş bir futbolcu ve çok da klas bir futbolcudur. Ama sen adam gol kaçırdı diye yaklaşık 7,8 yıl önce beyinsiz dersen bu adam sana lafını getirir. Benim hakkımda böyle dediler şöyle dediler kabadayı mısın teknik direktör müsün?
Ercan Arslan 1 ay önce
Bakıyorum bu sitedeki yorumların 1 i hariç hepsi Bjk taraftarı tarafından yapılmış. Hayret ! Ne işi var bu kadar Bjk lının bu sitede? Etme bulma dünyası. Bu arada TS bu fırsatısedeğerlendirebilir mi? İnanın zor ! keşke değerlendirse..
Abubakar 1 ay önce
Sevinin trabzonlular beşiktaşın haline Allah büyük daha beter olursunuz dikkat edin
Kanadı kırık kartal 1 ay önce
90+5 verip 6.5 oynattı. Kornerde balotelli montero'nun üstüne çıktı biçti faul yok! Pozisyonun devamı topu çıkarmaya çalışan adamların formasına yapışmış Asombalonga yine faul yok. Rezilsin MHK! HIRSIZ palabıyık dilerim rabbimden sana birgün bile gülmek nasip olmasın!!!
Yurtbay 1 ay önce
Bize gülen bizden beter olsun

Gelişmelerden Haberdar Olun

@