vardallar

"Berat Albayrak Fenerbahçe'ye yardım etti"

Fenerbahçe'nin medyadaki sesi olan Rıdvan Dilmen, Berat Albayrak'ın Fenerbahçe'ye nasıl yardım ettiğini açıkladı.

Spor 10.02.2020, 12:40 10.02.2020, 12:52

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un 'Devlet' ve 'Trabzonspor' ile ilgili söylemlerle Maliye Bakanı Berat Albayrak üzerinden bordo mavililere yüklenmesi büyük tartışma konusu olmuştu. Ancak Bakan Albayrak'ın Fenerbahçe'ye yardım ettiği ortaya çıktı. Bunu açıklayan ise Fenerbahçe'nin medyadaki sesi Rıdvan Dilmen oldu. Dilmen  "Ali Koç, Berat Bey'den bir ricada bulundu, bir saat sonra halletti. " dedi.

"1 SAAT SONRA HALLETTİ"
Rıdvan Dilmen, NTV'deki canlı yayın sırasında "Berat Bey konusunu anlayamadım. Kraldan çok kralcılık çok tehlikeli. 15 Temmuz günü, Ali Koç, Berat Bey'den bir ricada bulundu, bir saat sonra halletti. UEFA'ya gönderilmesi gereken bir yazı vardı. Daha 20 gün önce yine yardım etti. Bunlar önemli konular, her şey de açıklanmaz." ifadelerini kullandı.

"KRALDAN ÇOK KRALCI BUNLAR"
Ayrıca Rıdvan Dilmen "Eğer Cumhurbaşkanı futboldan elini çekerse, yarın öbür gün televizyonlarda hiçbir başkanı göremezsiniz. Borçları ödeyemezseniz ve sonra devlete geldiğinizde 'Bana ne derse' ne yapacaksınız? Cumhurbaşkanı olsam, 'Bana ne, ikide bir ihale bana kalıyor' derim. Ama Cumhurbaşkanı kindar değil, böyle bir şey yapmaz. Fenerbahçe'nin yapılandırmada taksitlere gelecek, ödeyemeyecekler, nereye gidecekler? Ben olsam yardım etmem. Hele şahıslara borçlar kalacak olursa, kimseyi bulamayacaklar. Ulaştırma Bakanı'na sitem ettim, yapmamalıydım. " ifadelerini kullandı.


Yorumlar (10)
ferşad 2 yıl önce
Bu rıdvan denen adamı kaale kimse almasın geçen hafta trabzonspor hakkında söylediklerini daha unutmadık ayak yapıyor birileri kulağını iyice çekti ki ağız değiştirdi Bu Ali koç denen adamın fenerbahçe diye bir derdi yok ülkeyi futbol üzerinden karıstırmak ve birbirine düşman etmek Rıdvan senide unutmadı sen de buna ön ayak oluyorsun aklınız sıra işler karıştırıyorsunuz sizin hiç biriniz bir trabzonunun T si etmezsiniz
Can 2 yıl önce
Bugün bir kaç arkadaş sohbet ediyoruz arkadaşlardan bir tanesi devlet Trabzonsporu yardım ediyor Trabzonsporu şampiyon yapacaklar dedi orda durumu anlattım ne kadar anladılar artık bilemiyorum benim anlatmak istediğim böyle bir algı oluşturuldu Trabzonlu siyasetçilerinde sırf siyaset yapacağız diye Trabzonspora zarar veriyor bu algıyı iyi yönetmemiz lazım.
Soners 2 yıl önce
Birileri kulağını çekmiş anlaşılan
Taraftar 2 yıl önce
Bu Rıdvan in şike zamanındaki FB için çırpınmasını. Dönemin başbakanı ile FB kurtarma planlarını unutmadık
Turgay 2 yıl önce
Ne demek şimdi bu şike sürecinde B.Albayrak şikecilere yardım mı etmiş yani.
Poyraz 2 yıl önce
Yahu bırakın şu her bayrağa ayrı selam veren gevşeği tuttuğu takımın karakterine sahip birisi işte bugün buna iyidir yarın öteki gelene kaypaklıkta yalakalıkta üstüne yoktur
Okur 2 yıl önce
Rıdvan, FB dibini başını oynatmasın diyor.
4161 2 yıl önce
Ridvan seytan ikili oynuyor biri ayağını denk al şeytan demiş dikkate alınacak tarafı yok
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@