7m

uzungöl yayla otel

"Ben TS'nin başkanı değilim,sadece..."

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor sevdalılarına hizmet etmek için başkan olduğunu belirterek, "Trabzonspor’da çok şeyi değiştirdik, o yüzden bizi sevmeyen çok insan var Trabzon’da. Trabzonspor'u bu duruma düşüren insanlardan he

Spor 22.03.2014, 16:28
Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor sevdalılarına hizmet etmek için başkan olduğunu belirterek, "Trabzonspor’da çok şeyi değiştirdik, o yüzden bizi sevmeyen çok insan var Trabzon’da. Trabzonspor'u bu duruma düşüren insanlardan hesap sormak lazım" dedi. 
 
Akyazı Trabzonlular Derneğinin açılışına katılan Hacıosmanoğlu, burada yaptığı konuşmada, Trabzonspor'un, tüm Trabzonluların ortak noktası olduğunu anlattı. 
 
Bordo mavili kulübü yönetmeyi çocukluktan beri istediğine işaret eden Hacıosmanoğlu, kulübü şampiyonluğa ulaştıran kişinin de büyük sevgiyle karşılaşacağını dile getirdi. 
20140322aw042390_02.jpg
 
 
Bu nedenle kendisini henüz kulüp başkanı görmediğini vurgulayan Hacıosmanoğlu, şöyle konuştu:
 
"Ben Trabzonspor Başkanı değilim, Sadece Trabzonspor sevdalılarına hizmet etmek için başkan oldum. Trabzonspor’da çok şeyi değiştirdik, o yüzden bizi sevmeyen çok insan var Trabzon’da. Trabzonspor'u bu duruma düşüren insanlardan hesap sormak lazım. Bu, ayrı bir şey ama sadece sağda, solda transferlere harcanan paraları demiyorum, nemalanan kısımlardan kestiğimiz senelik 10 milyon liranın üzerinde para var." 
 
Açılış törenine Hacıosmanoğlu'nun yanı sıra çok sayıda kişi katıldı. 

Yorumlar (13)
abdullah kara 8 yıl önce
Trabzonspor'u bu duruma düşüren insanlardan hesap sormak lazım, diyorsan en önce senden başlamak lazııııım. Şaka gibisin
semih uzun 8 yıl önce
40 yıllık taraftarlığımı senin yüzünden terkettim. İnşallah en kısa zamanda sende başkanlığı terkedersin.
oktay atalı 8 yıl önce
tükürdüğünü yalamaktan başka bişey yapmadın ne diyim sen başbakanın propaganda aracısın ama yemez bu halk bu sefer yemez
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Çok doğru söylemiş. Trabzonspor'da çok şeyi değiştirdin ve bu yüzden seni sevmeyen çok kişi var Trabzon'da. Öze dönüş diye özümüzü çürüttün, 1461'i küme düşürüyorsunuz, 3 aylık sürede 20 ye yakın futbolcudan becerip 1 forvet alamadın. Önceki yönetimleri eleştirip Tolunay kafkas'ı gönderip takıma maddi zarar getirttin. MRA'yı getirdin ama Malouda'yı sen zorla oynattırdın! NE kadar başarılı insan varsa hepsi senin yüzünden gitti. Ünal, kaleci antrönörümüz, avukatımız vb. Başkalarına laf ederken mahkemenin aldığı kongre kararını sen uygulamıyorsun! Diğer parti liderlerine eleştiri getirip aynı şeyleri söyleyen Başbakan için susuyorsun! Trabzonspor'u siyasete alet ettin! Yeter mi bu kadar?
harun eski 8 yıl önce
hizmetini al ve basina cal trabzonsporun haklarina tecavuz edenlere yalakalik yapmak nezamandan beri trabzonluya hizmet sayiliyor.sus bari konusupta bizi videsten cikarma.
erdem aksoy 8 yıl önce
Sende yarın keseni doldur git gelende senin gibi me-fa ülü-fa-ülatün-faülü desin.Bunlar boş edebiyat.
Cahit Sağır 8 yıl önce
Sayın Başkanım sizleri kısmen de olsa desteklemekteyiz.Kulüp içi ve dışı aldığınız RADİKAL kararlar Trabzonspor adına bence REFORM niteliğindedir.İtiraf ediyorum,önceki başkanlarımıza haksızlık olmasın ancak Trabzonspor'a aşık başkan derler ya siz tam o sıfatlara haiz birisiniz.Yolunuz açık olsun.
osman yavuzyilmaz 8 yıl önce
basbakan türkiyeyi böldu sende trabzonlu taraftarlari böldün herikinizdende kurtulacagimiz günler yakindir.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@