Baturoğlu Yalnış Anlaşıldım

Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, bazı basın yayın organlarında kendi ağzından çıkan demeçlerin amacından saptığını belirterek, "Bizler oyuncumuzu toplumun önüne atmayız. Vermeye çalıştığımız mesaj kamuoyuna yanlış aktarılmıştır" ifadesini

Spor 07.08.2007, 20:07
Baturoğlu Yalnış Anlaşıldım


Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, bazı basın yayın organlarında kendi ağzından çıkan demeçlerin amacından saptığını belirterek, "Bizler oyuncumuzu toplumun önüne atmayız. Vermeye çalıştığımız mesaj kamuoyuna yanlış aktarılmıştır" ifadesini kullandı.

Özellikle 40. yıl kutlamalarının yapıldığı şölende hocalarının yuhalanmasını doğru bulmadığını dile getiren Baturoğlu, “Teknik direktörümüzle oyuncumuz arasında kıyaslaması yapmadım. Sadece ortaya koyulan çifte standardı eleştirdim. Biz bu güne kadar teknik heyetimizin ve futbolcularımızın her zaman arkasında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Taraftarlarımızın takımımıza oyuncu ayırımı yapmadan eşit düzeyde bu desteği vermelerini bekliyoruz. Yeni başlayacak sezon öncesi bu bütünlük ortamını mutlaka sağlamalıyız" diye konuştu.

Yorumlar (1)
mehmeTSalih 13 yıl önce
Sus bari kardeşim yaa...Lakin sende suç yokGel Aralık gellllll

Gelişmelerden Haberdar Olun

@