7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Başkan Hacıosmanoğlu'ndan transfer mesajı

İbrahim Hacıosmanoğlu, “İyi futbol oynamak tabii ki güzel, keyif verici bir durum. Ancak Trabzonspor olarak bizim sadece iyi futbol oynama gibi bir durumla sezonu tamamlama şansımız yok. Zaman zaman kötü futbolla bile kazanma refleksi gösteren bir takım o

Spor 01.04.2014, 08:25
Başkan Hacıosmanoğlu'ndan transfer mesajı

İbrahim Hacıosmanoğlu, “İyi futbol oynamak tabii ki güzel, keyif verici bir durum. Ancak Trabzonspor olarak bizim sadece iyi futbol oynama gibi bir durumla sezonu tamamlama şansımız yok. Zaman zaman kötü futbolla bile kazanma refleksi gösteren bir takım olmalıyız. Gelecek haftalarda iyi futbolumuzu sonuçlarla da süsleyeceğimize dair sinyaller alıyoruz, umarım tabelaya da yansır” ifadelerini kullandı.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Bu sezon ligde istedikleri sonuçları alamadıklarını belirten başkan, “Kalan tüm maçlarımızı kazansak bile sportif olarak Trabzonspor sevdalıları için tatmin edici bir yerde olmayacağız. Ancak en iyi noktada tamamlayıp ardından  da en kötü olasılıkla bir Avrupa bileti almak bizler için teselli olacaktır. Bu sezonun kalan bölümü bizim için bir anlamda eksiklerimizi görme adına belirleyici olacak. Zaten ara transfer dönemi bitti diye temasları, çalışmaları bırakmış değiliz. Çalışmalarımız sürüyor, sürecek” dedi.


TFF'DEN ADİL BİR KARAR BEKLİYORUZ

İbrahim Hacıosmanoğlu, yarıda kalan Fenerbahçe maçıyla ilgili olarak ‘tekrar oynatılması’ yönündeki görüşünü de yineledi: Federasyondan beklentimiz olan ‘tekrar’ konusunun takipçisi olacağız. Umutsuz değiliz, adil bir karar bekliyoruz. Cezanın fazlalığında ve standart dışı olması noktasında kamuoyu da bizimle aynı fikirde. Buna futbolu yönetenlerin de saygı duyup hassasiyet göstermesi lazım.
 


Yorumlar (10)
Ali Kemal Kececi 8 yıl önce
Miadını çoktan doldurmuş bir başkanın transfer sezonu olmamasına rağmen transferden bahsetmesi akıl tutulması olsa gerek aklın hangi mitingde kaldı acaba merak ediyorum Genel kurul kararı almak zorundasınız lütfen artık uzatmayın Trabzonsporun önünü açın
Adem Murtezaoglu 8 yıl önce
Siz transfer mi yapicaksiniz !! Kimsenin inancı kalmadı size bence gereksiz yere o koltuğu işgal etmeyin
uzunalioğlu 8 yıl önce
sen pili bitmiş adamlardan başka adam getiremezsin o da fahiş fiyata senin yerin bu kulüp değil miting alanı
ertekin aytaç 8 yıl önce
trabzon sevdamızı öldürdünüz.siz 2 yıldır forvet alamadınız.yazıklar olsun.artık benim için bordo mavi:barselonadır.feneride yeniyor,galatasarayıda,beşiktaşıda...maçlarını seyretmek çok keyifli.en güzel bordo mavi barselonadır.
yaşar samancı 8 yıl önce
seçime git .. seçil gel sonra yine bize yalan söyle....ama bu sefer sanırım seçilemezsin...o yüzdende seçimde istemezsin.seni başkan olduğun yerde her türlü beraberlik büyük başarı olur....transferlere gelince YALANNNNNNNNNNNNNNNNNNN.
Ulaş Yaman 8 yıl önce
maçların cezalı olması en çok buna yaradı. İstifa sesleri duymadan sezon sonunu garantiledi.
numan altuntaş 8 yıl önce
iho nu parti mitinglerine katılmakla eleştirenler acaba trabzonda oyunu kime verdi belli olmuyor mu? işte onların eleştirmeye hakkı yok. bize de oncak oflamak düştü...
adil türk 8 yıl önce
Böyle futbolcumuz olmayınca iyi oynamadığımız maçları kurtaracak futbolcumuz yok.Zaten iskeleti oluşmuş bir takımda değiliz henüz.Hazırlıklarınızı buna göre yapın.Forvet çok önemli.Hızlı attletik ve teknik.Bu 3 özelliği taşımalı .Devamlılığı olmalı.Ozaman takım daha istekli oynayacaktır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@