Barutçu mezarı başında anıldı

Trabzon ve Türk futboluna uzun yıllar futbolcu ve teknik direktör olarak hizmet veren Temel Barutçu ölümünün 5. yıldönümünde Bengisu Mahallesindeki mezarı başında anıldı. Anma törenine Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nun yanısıra Trabzonspor al

Spor 28.02.2009, 14:42
Barutçu mezarı başında anıldı

Trabzon ve Türk futboluna uzun yıllar futbolcu ve teknik direktör olarak hizmet veren Temel Barutçu ölümünün 5. yıldönümünde Bengisu Mahallesindeki mezarı başında anıldı.

Anma törenine Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nun yanısıra Trabzonspor altyapı sorumlusu Sadi Tekelioğlu, Antrenörler Derneği Başkanı Nurettin Balaban, Trabzonspor eski yöneticisi Haluk Şahin, eski futbolcular Turan Yurdakul, Bilal Çetinkaya CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Özçilingir, spor adamları, ailesi ve sevenleri katıldı.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu anma töreninde yaptığı konuşmada Merhum Temel Barutçunun futbolcu ve antrenör olarak Trabzon'un önemli bir değeri olduğunu ifade ederek,"İsmini Trabzon'da bir sokağa vererek yaşatacağız" dedi.

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği  Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban ise bu düşüncesinden dolayı  Başkan Canalioğlu'na teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@