banner539

banner526

banner533

banner513

Barış Memiş'e durmak yasak

Trabzonspor'un genç Yeteneği Barış Memiş ligin devre arası olmasına rağmen eksiklerini gidermek için çalışmalarının aksatmadan sürdürüyor. Trabzonspor'da yıldız adayı olarak lanse edilen ancak uzun süre forma bulamayan ve ligin sonlarına doğru kadroya gir

Spor 26.12.2008, 14:41
Barış Memiş'e durmak yasak
Trabzonspor'un genç Yeteneği Barış Memiş ligin devre arası olmasına rağmen eksiklerini gidermek için çalışmalarının aksatmadan sürdürüyor. Trabzonspor'da yıldız adayı olarak lanse edilen ancak uzun süre forma bulamayan ve ligin sonlarına doğru kadroya girmeye başlayan genç yetenek eksiklerini gidermeye çalışıyor. Yanal'ın kendisine verdiği antrenman programı çerçevesinde her gün tesislere giderek antrenman yapıyor. Arkadaşları tatil yaparken Barış 29 Aralıkta başlayacak olan Antalya kampına hazır olarak gitmeyi planlıyor.
Yorumlar (6)
osmanlee 12 yıl önce
gökdenizin ilk zamanlarındaki hatayı sende yapıyorsun barış.. topu aldınmı şöyle 5-6 kişiyi sıraya dizeyim diyorsun ama taraftarı çıldırtıyorsun.. böyle yapmasan çok daha rahat geçeriz rakipleri..yeteneklisin ama bunu ispat etmen için rakipleri çalıma dizmene gerek yok..
woleci 12 yıl önce
kendine iyi bakman gerekli.herkes 1 çalışıyosa sen 2 çalışman gerekli.herkesin senden beklentisi var.onların yüzünü kara çıkarmaman lazım.seni destekliyoruz.
Trabzon lu Hakan 12 yıl önce
baris böyle devam et sende gökdeniz ve fatih gibi olacaksin
karsiyanlal 12 yıl önce
hami idman bitiminde idman sahasında kalırda eskiden duvarlarda 1 den 10 kadar daireler vardı buraya şut çekerdi mesela 1. daireye topu isabet ettirdimi 2. daireye geçerdi ; düşünsene kaç defada değer o top oraya ; ama o değdirmeyi başardı ve hami oldu sıra sende akıllı olup çok çalışacaksın ; düşünsene futbol olmassa senden bu saatten sonra ne olur ; hiç bir şey ; sana verilen allah vergisini bize sunmak zorundasın ;
casa 12 yıl önce
Barış kuvetli olursan önün açık olur,kuvetli olmanın yolu da,çok çalışmak,kendine iyi bakmak ve sağlıklı bir mantaliteye erişmekle olur.
azizseyfi 12 yıl önce
bir eğitimci olarak seni takip ediyoruz unutmaaa

şenol güneşler serdal baliler mehmet ekşiler hep öyle yetştş

ekstra ekstra.....yaparak

saha dışında da arkadaşlarına dikkkat goçummm

seni yemesinler cadılarrr,yamyamlar alemciler...

anne babanın duasını lamadan hiçbir şey olamazsın unutma bir ağabey eğititimci olarak tavsiyelerimiz kardeşşşş

seni baskı altına almak da istemeyız ammma bunlar altın anahtarlarrr...selamlar ofdann

Gelişmelerden Haberdar Olun

@