banner539

banner526

banner533

banner513

Barış Memiş, Yanal'ı mutlu etti

Trabzonspor'un genç yeteneği Barış Memiş, son maçlarda oyuna sonradan girmesine rağmen takımı rahatlatan futbolu ile dikkati çekiyor. Fazla çalım yapma alışkanlığını iyice azaltan genç oyuncunun, Konya maçında da başarılı görüntüsünü sürdürmesi en çok Ers

Spor 06.10.2008, 08:38
Barış Memiş, Yanal'ı mutlu etti
Trabzonspor'un genç yeteneği Barış Memiş, son maçlarda oyuna sonradan girmesine rağmen takımı rahatlatan futbolu ile dikkati çekiyor.

Fazla çalım yapma alışkanlığını iyice azaltan genç oyuncunun, Konya maçında da başarılı görüntüsünü sürdürmesi en çok Ersun Yanal'ı mutlu ediyor.
Yorumlar (4)
ziganoyli 12 yıl önce
Barış Memiş Gökhan Ünaldan daha kaliteli,Gökhan'a tanınan şans bu maçta ona tanınsın.
snn 12 yıl önce
ben de barış'a daha fazla şans verilmesinden yanayım. ama gökhan ünal'a da bu kadar yüklenmeyelim. şimdiden 3 golü var. kötü bir performans sayılmaz. antalya'ya o kritik dakikada ve kritik durumda ustalıkla attığı golü atabilecek az sayıda golcü bulunur. bu maçta da ceza sahasında 2 kez düşürüldü. bence ikisi de penaltıydı. hakem bu penaltıları verse, şimdi onu suçluyor olmayacaktınız. bence zamanla daha da iyi olacaktır.
s_l_h_g_g_l 12 yıl önce
gökhan ünal türkiye süper liginin en iyi türk forveti elimizdeki degerlere sahip çıkalım adam formsuz diye asıp kesmeye gerek yok............

formunu bulursa tek basına tasır takımı...........

barışa daha çok forma sansı verilmesini desteliyorum.
hastanız 12 yıl önce
Barış iyi futbolcu daha çok şans verilmeli oda bu şans iyi değerlendirmeli.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@