Aziz Yıldırım'ın son bombası

Aziz Yıldırım, şike operasyonunda görev alan herkesten şikayetçi oldu. Aziz Yıldırım, 179 sayfalık dilekçesinde komplo iddialarını 30 ayrı başlık altında sıraladı. Hakim, savcı ve polislerden şikayetçi olan Yıldırım, dilekçesinin başında 17-25 Aralık oper

Spor 16.12.2014, 22:30
Aziz Yıldırım'ın son bombası
Aziz Yıldırım, şike operasyonunda görev alan herkesten şikayetçi oldu. Aziz Yıldırım, 179 sayfalık dilekçesinde komplo iddialarını 30 ayrı başlık altında sıraladı.
 
Hakim, savcı ve polislerden şikayetçi olan Yıldırım, dilekçesinin başında 17-25 Aralık operasyonlarından sonra devlet içindeki paralel yapılanmanın ortaya çıktığının savundu. Aziz Yıldırım dilekçenin ikinci sayfasında şike savcısı Mehmet Berk’in sorgu sırasında kendisine “Bunlar basit operasyonlar. O kadar büyük bir soruşturmaya imza atacağız ki sizden çok büyük ve güçlü kişilerin alındığını göreceksiniz” dediğini ileri sürdü.
 
Aziz Yıldırım şike operasyonunun amacının Fenerbahçe ile dönemin Başbakanı olan Recep Tayip Erdoğan’ı karşı karşıya getirtmek olduğunu öne sürdü. Yıldırım’a göre "Operasyonlar daha önceden kurgulandı. Polisler tarafından o kurguya uygun şekilde yazılan senaryo önce fezlekeye sonra iddianameye ve en sonunda mahkeme kararına dönüştürüldü. 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
Tozrhju 7 yıl önce
Adam hakli beyler dagilin
yusuf kurt 7 yıl önce
ÖLDÜGÜN GÜN TAKSİM MEYDANINDA HORON OYNAYACAĞIM

Gelişmelerden Haberdar Olun

@