banner518

Aziz Yıldırım'a Tsliler'den dev tepki!

Yıldırım ve Taraftarımız Yumruk Yumruğa sabah saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçağını bekleyen Aziz Yıldırım, karşılaştığı Trabzonspor'lu bir dernek başkanı ile yumruk yumruğa kavga etti. Haberinden sonra sosyal medya sarsıldı. İLGİLİ HABER İÇİN

Spor 02.09.2014, 21:36
Aziz Yıldırım'a Tsliler'den dev tepki!

Yıldırım ve Taraftarımız Yumruk Yumruğa sabah saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçağını bekleyen Aziz Yıldırım, karşılaştığı Trabzonspor'lu bir dernek başkanı ile yumruk yumruğa kavga etti. Haberinden sonra sosyal medya sarsıldı. 

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYINIZ

'Aziz yıldırım'a yumruk atan abimizden ALLAH razı olsun :)' yorumlarıyla çığ gibi büyüyen tepkilerin bazıları şöyle;

Kıvırcık ‏aziz yıldırım her deplasmana gidecem demiş.trabzona bile.bugün TS taraftarıyla yumruk yumruğa kavga etmiş.30 bin kişi ve aziz yıldırım:)

Süleyman ‏+TS taraftarıyım Vicdanınız rahat mı? - Rahat + Şike yaptınız nasıl Vicdan bu? - (Küfürler,Yumruk sallamalar ...) Aziz Yıldırım,kaçamazsın!

 

tepki-001.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (6)
Faruk Amsterdam 6 yıl önce
Allah onu hollandada karsima cilarmasin...
Adnan 6 yıl önce
Bir karadenizli olarak senelerdir ağlayıp sızlamanızdan utanıyorum. Madem o sene şampiyon olamadık ondan sonra niye kenetlenip olamadık? Fenerbahçe her sene ilk üçte bitiriyor sezonu! Ya biz? Benim için trabzonspor bitmiştir, yaşasın rizespor, yaşasın Samsunspor. Siz ağlamaya kupamızı verin demeye devam edin...
coşkun öztürk 6 yıl önce
hani diyoruz ya bize her yer Trabzon işte bu nereye giderseniz gidin size hesap soracak bir Trabzonlu olacak ,,,bu 5 yaşındaki çocuk bile olabilir , çünkü bizim defolumuz çok azdır yani bizans takımlarını tutanımız ,,,,,bu işi yetkililer artık bitirsin sonra altından kalkamazsınız verin kupamızı ve azizi tıkın içer,i Türk futbolu temizlensin yoksa iş çok büyüyecek...İMPARATORLUĞA karşı çamuriyet yenilgiye mahkumdur ,,TS bir İMPARATORLUKTUR.
Beylül Şanlı 6 yıl önce
Suçluların güçlü olduğu yerde adalet olmaz, hukuksal hak aranmaz aransa da güçlerin hukuku geçerlidir. “ben sporcunun zeki, çevik ve ayni zamanda ahlaklısını severim”

Trabzon Türk Futbolu’nun üniversitesi olduğunu kendi devrimci dinamizmi ile kanıtlamış yabancısız Şampiyon olmuştur.

Haklı davanda farklı güçlerinle birlikte gücünü gösterecektin zamanında Trende kaçtı…
mustafa can 6 yıl önce
Bu Sizofren vakasina dur diyecek adam yokmu 80 milyonluk ülkede
tayfun püskül 6 yıl önce
Sen olmayan Aklini kendine sakla ayrica tertemiz TS nin senin gibi kokusmus duzenin kulu kolesine Allahtan ihtiyaci yok olsa idi pis kokular gelmeye baslardi TS yi Sampiyon yapmazlar zira sikeyi FB icin artik TFF yapiyor onlar her sene Sampiyoluga oynamayacak da TS mi oynayacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@