Aziz Yıldırım'a sus diyen PFDK'lık oluyor!

TFF'nin Trabzonsporlu üyesi Aşçıoğlu da PFDK'ya sevkedildi.

Aziz Yıldırım'a sus diyen PFDK'lık oluyor!
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Aşçıoğlu, TFF Hukuk Müşavirliği tarafından Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna (PFDK) sevk edildi.

TFF'den yapılan açıklamada, Aşçıoğlu'nun medyaya yazılı olarak yaptığı "sportmenliğe aykırı açıklamaları" nedeniyle PFDK'ya sevkine karar verildiği belirtildi.

Aşçıoğlu, bugün yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'la ilgili, "Aziz Yıldırım'ı, bulunduğu makamın gereği olarak birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğu bir dönemde, karıştırıcılık ve bölücülük yerine, birleştirici ve bütünleştirici cümleler kurmaya veya en azından susmaya davet ediyorum." ifadelerini kullanmıştı.
Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2016, 22:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
ŞEHZADE
ŞEHZADE - 4 yıl Önce

PFDK ya sevkedilecek ne söylemiş.Doğru konuşanı dokuz köyden kovar bunlar.

Yasin  Hacımuhittinoğullar
Yasin Hacımuhittinoğullar - 4 yıl Önce

Başkan "hırsız" demiş. Şike suçu dolandırıcılıktır. Aynı TFF şike yapıldığını kabul edip karar altına almıştı. Başkan da TFF kararına göre konuştu. Başkasının hakkını yemek hırsızlıktır. Ümit çalmak, kupa çalmak hırsızlıktıf bizce. TFF için değil. Her gün şehitlerimizin geldiği içimizin kan ağladığı şu günlerde ülkeyi futbolla germek adamlık değil, Televizyonculuk hiç değil. İlgili kanala RTÜK ceza vermeli. Her tarafa salya sümük saldırmak hoş değil.

ali duran
ali duran - 3 yıl Önce

Ne kadar ahlaksız adam varsa futbolun içerisinde lanet olsun Azizinede Pfdk sınada Federasyonunada

SIRADAKİ HABER

banner513