7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Aziz Yıldırım ceza yatacak!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım için sonun başlangıcı start aldı. 30 Mart mahalli seçimleri öncesi Yargıtay tarafından onaylanan hapis cezası uygulanmayan veya seçim sonrasına ertelenen Aziz Yıldırım’a şimdi hapis yolu gözüktü. Özellikle Fenerbahç

Spor 12.04.2014, 12:44
Aziz Yıldırım ceza yatacak!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım için sonun başlangıcı start aldı. 30 Mart mahalli seçimleri öncesi Yargıtay tarafından onaylanan hapis cezası uygulanmayan veya seçim sonrasına ertelenen Aziz Yıldırım’a şimdi hapis yolu gözüktü. Özellikle Fenerbahçe taraftarına Aziz Yıldırım’ın bütün çabalarına rağmen AK Parti’ye İstanbul’da seçim kaybettirememesi Yıldırım’ın bir anda potansiyel gücünü de göstermiş oldu.

Aziz Yıldırım da tıpkı cemaat gibi kemiyet ağırlığı olmayan ama keyfiyet olarak ciddi ağırlığı olan birisi olarak karşımızda duruyor. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul’da seçimleri alabilmek için Aziz Yıldırım’a çok güvenmişti. Kılıçdaroğlu şikeye hiç inanmamış Aziz Yıldırım hapisten çıkar çıkmaz ziyaret ederek onu kutsamıştı.

Ama Aziz Yıldırım’ın Fenerbahçelilere sözü bu kadar geçti. Kadıköy’de yüzde 68 olan CHP oyunu, ancak yüzde 72’ye çıkarabildi. Şimdi onu hapisten kurtaracak yeni bir yasa gerekli. O yasa da bize göre çıkmaz... Bizim beklentimiz ise Aziz Yıldırım’ın alacağı ceza değil, Trabzonspor’un hakkının iade edilmesi. Tabi bu arada şikecinin cezasını çekmesini de isteriz. 


Yorumlar (3)
özkan 8 yıl önce
insallah bekliyoruz.
adil türk 8 yıl önce
Adalet neden işlemiyor belli.

Sizleri Allahın adaletine havale ediyorum.Ey adaleti uygulamayan ,hırsızla birlik olanlar.
ali duran 8 yıl önce
adil türk Allahın adaletine havale ediyorsun iyi güzelde Allahın adaleti nizamı Seriat - ı - Garra'i Muhammediye ama gel görki Allahın adaletini istiyenler Hilafet'i geriye getirsek deseler ilk sizler müslümanlar karşı çıkar,çünkü Şeriat'ı İran'daki Suudi Arabistan'daki Şeriat gibi sanıyorsunuz o ülkelerde Şeriat doğru uygulanmıyor İrandaki Şii Şeriatını kurduranda Amerika Sudi Arabistandada kurduranda İngilizler Suudlar Vehabi'ler iktidarda ehli sünnet itikatından çok uzaklar İran Şiileride bir numara Sünni Ehli Sünnet düşmanılar sen daha bu kafayla Allahın adaletini çok beklersin dünyya lanse ettirdikleri İrandaki Şii Şeriatı işte İslam bu demek için sizin gibi cahillerin aklını bulandırmak için.Demokrasi dedikleri şey doğru uygulanan Şeriat'ı - Garra'i Muhammediyenin eline su bile dökemez.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@